Śmierć przy ul. Turyńskiej w Tychach. Ciało leżało na trawniku

Jak informuje portal 112tychy.pl w czwartek, 17 lutego 2022 r., przy łączniku ulic Oświęcimskiej i Turyńskiej zgłoszono leżącą kobietę, która jak się później okazało nie żyła.

W czwartek przed godziną 13.00, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach otrzymał zgłoszenie, że na trawniku przy łączniku ulic Oświęcimskiej i Turyńskiej leży osoba. Na miejsce zgłoszenia wysłano policyjny patrol. Po przybyciu na miejsce policjanci potwierdzili, że w rejonie bramy wjazdowej na teren przy ul. Turyńskiej 80 leży kobieta.

Śmierć kobiety przy ul. Turyńskiej

Policjanci nie stwierdzili u kobiety funkcji życiowych. Od razu przystąpili do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz poprzez dyżurnego wezwali na miejsce zespół ratowników medycznych i zastęp tyskich strażaków. Niestety pomimo podjętych czynności nie udało się uratować kobiety (ok. 50 lat).

Na miejsce wezwany został prokurator. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego. Na czas działań służb ruch był zablokowany. Z powodu zamknięcia drogi autobusy komunikacji miejskiej zostały skierowane na trasę objazdową przez co przystanki Tychy Turyńska i Tychy Fiat nie były obsługiwane.

Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne dochodzenie.

czytaj więcej:

Śmierć mężczyzny w Tychach

Śmierć mężczyzny w Tychach

Śmierć w Tychach

Zabójstwo w Tychach

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Seniorka

Tyscy strażnicy miejscy pomogli zagubionej seniorce

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond

LPR

Lądowisko dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego