Śmiertelny wypadek w Jankowicach. Zginęli obaj kierujący pojazdami

Portal 112tychy.pl poinformował o czołowym zderzeniu na DW 931 w Jankowicach. Czołowe zderzenie doprowadziło do śmierci.

Jak informuje portal 112tychy.pl w sobotę 2 października przed godziną 18 na pograniczu Międzyrzecza i Jankowic doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na DW 931 w wyniku czołowego zderzenia, dwóch kierujących pojazdy zmarło.

Chwilę po zgłoszeniu, na miejsce zostały wysłane zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, a także oddział Straży Pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole Policji. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że w zderzeniu brały udział pojazdy marki audi i fiat. Pojazdy po zderzeniu zatrzymały się w przydrożnych rowach po przeciwnych stronach drogi. Niestety przybyli na miejsce ratownicy nie mieli szans na uratowanie kierowców obu pojazdów. Zniszczenia pojazdów były zbyt duże.

Przyczyna wypadku nieznana

Ze wstępnych ustaleń pracującej na miejscu policji wynika, że kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z fiatem. Policjanci z Pszczyny pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku.