Śmiertelny wypadek w Jankowicach. Zginęli obaj kierujący pojazdami

Portal 112tychy.pl poinformował o czołowym zderzeniu na DW 931 w Jankowicach. Czołowe zderzenie doprowadziło do śmierci.

Jak informuje portal 112tychy.pl w sobotę 2 października przed godziną 18 na pograniczu Międzyrzecza i Jankowic doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na DW 931 w wyniku czołowego zderzenia, dwóch kierujących pojazdy zmarło.

Chwilę po zgłoszeniu, na miejsce zostały wysłane zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej, a także oddział Straży Pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrole Policji. Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że w zderzeniu brały udział pojazdy marki audi i fiat. Pojazdy po zderzeniu zatrzymały się w przydrożnych rowach po przeciwnych stronach drogi. Niestety przybyli na miejsce ratownicy nie mieli szans na uratowanie kierowców obu pojazdów. Zniszczenia pojazdów były zbyt duże.

Przyczyna wypadku nieznana

Ze wstępnych ustaleń pracującej na miejscu policji wynika, że kierujący audi zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z fiatem. Policjanci z Pszczyny pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie tego tragicznego wypadku.

czytaj więcej:

Bieruń napad z nożem 07 02 2023

Bojszowy: napadł z nożem na pracodawcę

Wypadek

Tragiczny wypadek na S1 - droga na Tychy zablokowana

Pieniądze Tychy

W mieście znajdywane są niemałe pieniądze

Jezioro Paprocańskie w Tychach

Pijana kobieta usiłowała przepłynąć Jezioro Paprocany

Straż Graniczna

Straż graniczna zatrzymała 4 cudzoziemców w Tychach

Max fleischmann 4wc I3 YQA Wp I unsplash 1

Zatrzmanie 4 poszukiwanych i odnalezienie zaginionej

Śmierć przy ul. Turyńskiej w Tychach

Śmierć przy ul. Turyńskiej w Tychach