Spotkanie dla Seniorów w Wilkowyjach. Podczas spotkania odbędzie się m.in. koncert

Miejskie Centrum Kultury zaprasza seniorów z Wilkowyj do udziału w wydarzeniu. Podczas spotkania odbędzie się m.in. koncert „Muzyczny Bukiet” w wykonaniu Olivii Ohl-Szulik i Ireneusza Miczki.

Jaime lopes 0 RDBO Adnb WM unsplash

Pod koniec sierpnia wszyscy chętni seniorzy z Wilkowyj zaproszeni są na spotkanie w Restauracji Polonez przy ul. Browarowej 1.

Podczas spotkania odbędzie się koncert „Muzyczny bukiet” – muzyczna wiązanka najpiękniejszych arii i duetów operowych, operetkowych i musicalowych, ponadczasowych standardów piosenki – melodii cieszących się niesłabnącą popularnością i upodobaniem publiczności bez względu na wiek.
Koncert bogaty w nastroje, obejmujący różne style i gatunki muzyczne w najlepszym wykonaniu.

Wykonawcami koncertu będą znani i lubiani soliści Olivia Ohl-Szulik – sopran oraz Ireneusz Miczka – baryton, których pięknie brzmiące głosy oraz sceniczna charyzma ujęły publiczność w Polsce i za granicą. Wykształceni klasycznie nie ograniczają się tylko do muzyki poważnej, a ich aktywność zawodowa i pasje wykraczają poza sceny operowe. Ireneusz Miczka związany z Gliwickim Teatrem Muzycznym, Operą Śląską i Operą Wrocławską, występował z Ireną Santor, Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Wiesławem Ochmanem. Wykonując repertuar operowy, oratoryjny i rozrywkowy koncertuje na scenach całego kraju, w tym także ze znanym duetem fortepianowym Czesław Majewski & Janusz Tylman w cyklu koncertów „Śpiewające fortepiany – koncertowo i z humorem”.

Wydarzenie poprowadzi Robert Lubowiecki.

Wstęp wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc: 32 227 26 22, 691 770 344 w godz. 9.00-15.00, klub@mck.tychy.pl
Klub Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94

Kiedy i gdzie?

  • Miejsce: Restauracja Polonez, ul. Browarowa 1
  • Data: 26.08.2021
  • Godzina: 17:30