Spotkanie z alpakami. Niezwykłe wydarzenie odbędzie się w Tychach

Tyskie Szpilki w Biznesie i Hotel Stara Poczta zapraszają na wyjątkowe spotkanie „MAMAAA & LAAAMA KIDS PARTY” dla każdej kobiety, mamy, a także ich dzieci.

Alpaka

Głównym punktem programu wydarzenia jest spotkanie z alpakami. Organizatorzy informują, żeby na wydarzenie zabrać ze sobą marchewki. Które są jednym z ulubionych przysmaków alpak!

Pamiętajcie aby mieć przygotowany aparat, by uwiecznić spotkanie z alpakami – informują organizatorzy.

Wraz z Elizą Cyrnal ze ZRęcznej Pracowni, każde dziecko będzie mogło spędzić kreatywnie czas wykonując drewniane zakładki do książek oraz kolorując bajkowe kolorowanki. Również Sala Zabaw Małolatek przygotowała dla dzieci zabawy:

  • Zakręcone KOŁO FORTUNY
  • Zabawy ruchowe z chustą klanza
  • Limbo time, czyli szalone wygibasy
  • Drużynowe odlotowe przeciąganie liny
  • Zwariowane gry sportowe

Na Mamy będzie czekał panel prelekcji z ekspertami:

  • Joanna Rim - magister pedagogiki specjalnej zajmujący się dziećmi z niepełnosprawnościami, a także naurologopedka specjalizująca się we wczesnej interwencji opowie o prawidłowym rozwoju mowy dziecka, a także odpowie na nurtujące pytania.
  • Magdalena Moczulska - optyk, studentka ostatniego roku optometrii, autorka największego optycznego kanału na YouTube i bloga trendyokulary, gość programów ogólnopolskich i regionalnych telewizyjnych, autorka artykułów specjalistycznych w prasie branżowej, właścicielka salonów Optyk Green zwróci uwagę jak dbać o oczy dziecka.
  • Katarzyna Szymula - magister germanistyki, oligofrenopedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, nauczyciel Montessori z międzynarodową akredytacją MACTE, właścicielka nowo powstającego Niepublicznego Przedszkola Montessori "Różowa Wieża" wyjaśni na czym polega wychowanie metodą Montessori.
  • Patrycja Brychcy – Zygiel – Dyrektor HOTELU STARA POCZTA. Od ponad 15 lat związana z branżą horeca. Specjalizuje się w online marketingu, e-commerce i sprzedaży b2b. Jest trenerem, szkoleniowcem, doradcą biznesowym. Od ponad 2 lat zarządza HOTELEM STARA POCZTA w zakresie rozwoju biznesu oraz sprzedaży i marketingu. Opowie nam o relaksie w kobiecym stylu, czyli o tym jak pandemia Covid – 19 wpłynęła na to gdzie i jak się dziś relaksujemy, co w trendach piszczy i jakie propozycje nie tylko dla kobiet, ale całych rodzin przygotowano na lato 2021 w HOTELU STARA POCZTA.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Stara Poczta w Tychach ul. Kościuszki 24.

Opłata wynosi: 35 zł dorośli, 15zł pierwsze dziecko, 5zł kolejne dziecko

Szczegóły znajdują się na stronie Facebook Tyskie Szpilki w Biznesie

Dla Gości przygotowaliśmy słone i słodkie przekąski, a także gorące i zimne napoje. Zadbaliśmy o to, aby warunki spotkania były bezpieczne i zgodne z wymogami sanitarnymi.