Spotkanie z alpakami. Niezwykłe wydarzenie odbędzie się w Tychach

Tyskie Szpilki w Biznesie i Hotel Stara Poczta zapraszają na wyjątkowe spotkanie „MAMAAA & LAAAMA KIDS PARTY” dla każdej kobiety, mamy, a także ich dzieci.

Alpaka

Głównym punktem programu wydarzenia jest spotkanie z alpakami. Organizatorzy informują, żeby na wydarzenie zabrać ze sobą marchewki. Które są jednym z ulubionych przysmaków alpak!

Pamiętajcie aby mieć przygotowany aparat, by uwiecznić spotkanie z alpakami – informują organizatorzy.

Wraz z Elizą Cyrnal ze ZRęcznej Pracowni, każde dziecko będzie mogło spędzić kreatywnie czas wykonując drewniane zakładki do książek oraz kolorując bajkowe kolorowanki. Również Sala Zabaw Małolatek przygotowała dla dzieci zabawy:

  • Zakręcone KOŁO FORTUNY
  • Zabawy ruchowe z chustą klanza
  • Limbo time, czyli szalone wygibasy
  • Drużynowe odlotowe przeciąganie liny
  • Zwariowane gry sportowe

Na Mamy będzie czekał panel prelekcji z ekspertami:

  • Joanna Rim - magister pedagogiki specjalnej zajmujący się dziećmi z niepełnosprawnościami, a także naurologopedka specjalizująca się we wczesnej interwencji opowie o prawidłowym rozwoju mowy dziecka, a także odpowie na nurtujące pytania.
  • Magdalena Moczulska - optyk, studentka ostatniego roku optometrii, autorka największego optycznego kanału na YouTube i bloga trendyokulary, gość programów ogólnopolskich i regionalnych telewizyjnych, autorka artykułów specjalistycznych w prasie branżowej, właścicielka salonów Optyk Green zwróci uwagę jak dbać o oczy dziecka.
  • Katarzyna Szymula - magister germanistyki, oligofrenopedagog, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, nauczyciel Montessori z międzynarodową akredytacją MACTE, właścicielka nowo powstającego Niepublicznego Przedszkola Montessori "Różowa Wieża" wyjaśni na czym polega wychowanie metodą Montessori.
  • Patrycja Brychcy – Zygiel – Dyrektor HOTELU STARA POCZTA. Od ponad 15 lat związana z branżą horeca. Specjalizuje się w online marketingu, e-commerce i sprzedaży b2b. Jest trenerem, szkoleniowcem, doradcą biznesowym. Od ponad 2 lat zarządza HOTELEM STARA POCZTA w zakresie rozwoju biznesu oraz sprzedaży i marketingu. Opowie nam o relaksie w kobiecym stylu, czyli o tym jak pandemia Covid – 19 wpłynęła na to gdzie i jak się dziś relaksujemy, co w trendach piszczy i jakie propozycje nie tylko dla kobiet, ale całych rodzin przygotowano na lato 2021 w HOTELU STARA POCZTA.

Spotkanie odbędzie się w Hotelu Stara Poczta w Tychach ul. Kościuszki 24.

Opłata wynosi: 35 zł dorośli, 15zł pierwsze dziecko, 5zł kolejne dziecko

Szczegóły znajdują się na stronie Facebook Tyskie Szpilki w Biznesie

Dla Gości przygotowaliśmy słone i słodkie przekąski, a także gorące i zimne napoje. Zadbaliśmy o to, aby warunki spotkania były bezpieczne i zgodne z wymogami sanitarnymi.

czytaj więcej:

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!

Karuzela

„Tychy na lato” zamiast dwudniowego „Święta Miasta Tychy”

Wodny plac zabaw

Tychy ochłodzą mieszkańców

Senioriada

MCK Tychy zaprasza na Senioriadę

Centrum handlowe Gemini Park Tychy

Gemini Park Tychy ogłasza nowego najemcę