Sprawca śmiertelnego wypadku ukrywał się przez 8 lat. Był poszukiwany listem gończym. Wpadł w Tychach

Aż 8 lat zdołał uciekać przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna poszukiwany od 2016 roku listem gończym. W końcu policjanci dopadli go w Tychach.

Śląska Policja
Poszukiwany listem gonczym tychy

Bieruńscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 2016 roku listem gończym. W trakcie sprawy poszukiwawczej wydano za nim również Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna, który ukrywał się w kraju, i zmienił nawet swój wygląd, podając się przy tym za członka swojej rodziny, absolutnie nie spodziewał się, że wpadnie w ręce mundurowych.

  Mężczyzna był poszukiwany za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem alkoholu lub działającego podobnie środka oraz za kradzież.

  W 2016 roku został wydany za nim list gończy. Był poszukiwany przez sądy w Tychach i Mysłowicach. Od 2017 roku organy ścigania wystawiły za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Mężczyzna miał również do odbycia kilkuletni wyrok pozbawienia wolności. Poszukiwany często zmieniał adresy pobytu i zmienił swój wygląd, podając się za członka rodziny.

  Kryminalni uzyskali informację, że 43-latek może przebywać na terenie Tychów. Właśnie w tym mieście w środę 31 stycznia 2024 r., po blisko 8 latach poszukiwań, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali 43-latka. Mężczyzna został przewieziony do policyjnej celi, z której wczoraj trafił do aresztu śledczego.

  Polskie banknoty

  Może Cię zainteresować:

  Chciał wziąć kredyt…bez mieszania w to policji. Kuriozalna sytuacja w tyskim banku

  Autor: Redakcja

  25/01/2024

  Komenda Miejska Policji Tychy

  Może Cię zainteresować:

  Poznajecie? Ktoś nakradł kosmetyków na ponad „tysiaka”

  Autor: Redakcja

  15/01/2024