Syn ostrzelał ojca i jego towarzyszkę z pistoletu sprężynowego

W gminie Miedźnej (powiat pszczyński) w ostatnim czasie rodzinny konflikt doprowadził do niebywałych scen. Lokalny 21-latek w trakcie burzliwej kłótni z ojcem zaczął ostrzeliwać go i towarzyszącą mu kobietę z pistoletu sprężynowego. Pokrzywdzona trafiła do szpitala.

Komenda powiatowa w Pszczynie poinformowała, że w ostatnich dniach komisariat w Woli interweniował w sprawie pijanego młodzieńca, który wszczął awanturę z ojcem, w trakcie której wyjął replikę broni ostrej (pistolet na sprężony dwutlenek węgla i metalowe kulki używany w amatorskim strzelectwie) i zaczął strzelać do rodzica. Przy zdarzeniu była obecna jego matka; obaj mężczyźni mają do siebie od jakiegoś czasu wrogi stosunek.

Zamroczony syn oddając kilkanaście strzałów trafił boleśnie także znajomą ojca; po interwencji pogotowia nie stwierdzono u niej poważniejszych obrażeń. Zbiegły z miejsca sprawca został prędko odnaleziony przez miejscową policję - która notowała go już za inne występki - i przyznał się do ataku tłumacząc go nerwami i alkoholem. Obecnie czeka na postawienie zarzutów za ostatnią napaść,

Wypadek orzesze 2009 2023 06

Może Cię zainteresować:

Zagapił się i z impetem rąbnął autem w stojącą ciężarówkę. To cud, że kierowca nie zginął na miejscu

Autor: Katarzyna Pachelska

21/09/2023

Wypadek w Bieruniu 18 września 2023

Może Cię zainteresować:

Dwóch młodych mężczyzn nie żyje po nocnym wypadku w Bieruniu

Autor: Redakcja

18/09/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Zaginął 32-letni Andrzej. Jeśli ktoś widział tego mężczyznę, niech skontaktuje się z policją

Autor: Katarzyna Pachelska

17/09/2023