Sztuka bycia nieprzygotowanym. Wspólna zabawa w ramach Dziecińca Teatralnego!

MCK Tychy zaprasza w niedzielę 8 sierpnia 2021 r. na kolejną odsłonę Dziecińca Teatralnego. W zabawie po raz kolejny będą mogły brać udział dzieci oraz ich rodzice.

Anna earl XBD Hm I Xvsv M unsplash

Zapraszamy Was do niezapomnianej zabawy, jaką jest improwizacja. Jedynym potrzebnym narzędziem będzie wyobraźnia, bo wszyscy, zarówno dzieci, jak i rodzice, mają wyobraźnię i czasem nie zdają sobie sprawy z jej możliwości - do wspólnej zabawy zapraszają organizatorzy.

Dzieciniec Teatralny: "Sztuka bycia nieprzygotowanym"

Prowadzenie: Mateusz P. Barczyk, Adam Lip – Grupa Impro „Lipny Barszcz”

Adam Lip – Inżynier i pedagog. Swą karierę improwizatora rozpoczął na konwentach. Kilka lat później powstało robIM PROjekt, gdzie improwizacja zaczęła kręcić się na poważnie występami, warsztatami i otwartymi scenami. Ponadto Adam promuje pozytywną alternatywę dla tradycyjnej edukacji w fundacji „W swoim żywiole”.

Mateusz P. Barczyk – z wykształcenia psycholog, z zamiłowania aktor. Karierę improwizowaną rozpoczął poznawszy Adama, przy formowaniu grupy robIM PROjekt po roku edukacji w Szkole Aktorskiej Machulskich. Zawsze uwielbiał teatr, ale dzięki RobIM PROjekt pokochał teatr improwizowany. Przez rok propagował undergroundowe impro współtworząc duet The Storytellers. Szlifuje umiejętności prowadzenia warsztatów studiując pedagogikę teatru. Obecnie działa również w grupie Kran Rasputin. W sztukach scenicznych doskonalił się współtworząc teatr alternatywny oraz ucząc teatru w szkole.

Kiedy i gdzie?

  • Miejsce: Dziedziniec Teatru Małego w Tychach, ul. ks. kard. Augusta Hlonda 1
  • Data: 08.08.2021
  • Godzina: 12:00
  • Wstęp wolny
  • Zapisy pod nr tel. 32 780 32 03