Tychy jedzenie na wynos. Skąd warto zamówić?

Każdemu z nas marzy się już zapewne wypad do restauracji w gronie rodziny czy przyjaciół. Niestety, pandemia nie ustępuje. Na razie nic nie wskazuje na to, by w luzowaniu obostrzeń uwzględnione było także ponowne otwarcie lokali gastronomicznych. Do czasu zmian i powrotu do normalności wystarczyć musi opcja na wynos...

Pizza

Amerykański agregator opinii o przedsiębiorstwach turystycznych od wielu lat jest popularnym adresem wszystkich Polaków. Dzięki Tripadvisiorze można zaplanować wycieczkę a także podjąć decyzję co zjeść. Z uwagi na panujące obostrzenia, lokalnie strona sprawdza się głównie w branży gastronomicznej. Wiele opisanych atrakcji jest nieczynnych przez pandemię.

Sprawdziliśmy więc najlepiej oceniane miejsca w Tychach, z których można zamówić posiłek.

1. Pizzeria La Fontana. Tyska królowa pizzy. Znają ją nie tylko mieszkańcy, ale także fani placka we włoskim wydaniu z wielu sąsiednich miast.

2. Ristorante Osteria le Botti. Kolejne miejsce z wyśmienitą kuchnią z różnych zakątków Włoch. W ofercie naprawdę ciekawe smaki.

3. Lip-Smacking Cafe. Nie tylko na słodko, choć wypieki mają znakomite. Serwują także śniadania i brunche.

4. Lokalizacja Bistro. Burgery, obiady, desery. Różnorodność i brak rutyny.

5. Restauracja pod Prosiakiem. Szeroko pojęta kuchnia Polska, choć nie tylko.

Top 5 stworzone na podstawie wystawionych opinii to zdanie nie tylko mieszkańców, ale także turystów odwiedzających miasto. Gdzie natomiast Tyszanom smakuje najbardziej? Z komentarzy zamieszczonych na naszym profilu na Facebook'u, oprócz wymienionych wyżej pozycji pojawiały się także lokale takie jak:

  • LL Restaurant
  • W międzyczasie
  • Rock and Rondel
  • Fantazja
  • Hana Sushi
  • Andromeda