Tychy. Kradzież perfum za ponad 700 zł. Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęć

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą działania dotyczące wyjaśnienia kradzieży perfum za ponad 700 złotych. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem zdarzenia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do kradzieży doszło 6 sierpnia w 2021 roku, w jednym ze sklepów przy ulicy Towarowej w Tychach nieznany sprawca ukradł perfumy o wartości ponad 700 złotych.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna w wieku ok 20-25 lat, ubrany w ciemne sportowe buty, ciemne spodnie typu „Jeans”, koszulkę T-shirt koloru ciemnego z białym napisem na klatce piersiowej, kurtkę koloru czarnego. Ponadto mężczyzna ma założony na plecach plecak koloru czarnego oraz na twarzy maseczkę ochronną koloru zielonego.

Tyscy policjanci za zgodą prokuratora opublikowali uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tą kradzieżą.

- Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci.

czytaj więcej:

Kradzież perfum Tychy

Kradzież perfum w Tychach przy ul. Armii Krajowej

Poszukiwany Tychy

Kradzież z włamaniem w Tychach. Policja szuka sprawcy

62 689905

Kradzież kurtki za ponad 500 zł

Wandal tychy 28 12

Rozbicie przedniej szyby w busie przy Andersa - apel policji

Policja

Kradzież dwóch puszek WOŚP w Tychach

Robin worrall F Pt10 LXK0cg unsplash

30-latek oszukiwał metodą na BLIK

rower

Lepsza pogoda sprzyja złodziejom rowerów