Tychy: Kradzież plecaka z pieniędzmi. Policjanci poszukują złodzieja

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży plecaka na ulicy Batorego w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z pieniędzmi w środku. Do zdarzenia doszło przy ulicy Batorego w Tychach.

Za zgodą prokuratora policjanci opublikowany uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

– Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.