Tychy: Kradzież plecaka z pieniędzmi. Policjanci poszukują złodzieja

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży plecaka na ulicy Batorego w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z pieniędzmi w środku. Do zdarzenia doszło przy ulicy Batorego w Tychach.

Za zgodą prokuratora policjanci opublikowany uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osoby, która może mieć związek z tym zdarzeniem.

– Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 – informują policjanci.

czytaj więcej:

Kradzież Tychy

Kradzież pieniędzy w Tychach przy ul. Sadowej

Poszukiwany Tychy Kradzież

Kradzież kosmetyków w Tychach

Robin worrall F Pt10 LXK0cg unsplash

30-latek oszukiwał metodą na BLIK

Sasun bughdaryan o Wr Rxo9 Ud M4 unsplash

Tyska policja ostrzega przed kieszonkowcami!

Kradzież w Tychach

Kradzież w Tychach. Skradziono perfumy i złoty łańcuszek

Kradzież Tychy

Kradzież elektronarzędzi w Tychach

Allef vinicius f J Tqy ZM Oh18 unsplash

Ukradł kilka tysięcy złotych