Tychy: Pijana 27-latka zaatakowała swojego partnera nożem. Mężczyzna trafił do szpitala

Tyscy policjanci zatrzymali pijaną 27-latkę, która podczas awantury zaatakowała swojego partnera nożem. W wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna trafił do szpitala. Kobiecie grożą 2 lata więzienia.

Unsplash.com
Mika baumeister V Aym L4ot7 Bs unsplash

W czwartek, 26 maja 2022 r., przed godziną 20.00 policjanci z tyskiej komendy interweniowali przy ulicy Darwina. Funkcjonariusze dostali zgłoszenie o znajdującym się tam mężczyźnie, który ma rany cięte. Na miejscu zespół ratowników medycznych udzielał poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Po dotarciu mundurowych na miejsce i po rozmowie z zaatakowanym mężczyzną, policjanci ustalili, że wcześniej w mieszkaniu doszło do awantury z jego partnerką. Kobieta ugodziła nożem 33-latka powodując rany cięte rąk i brzucha. Mężczyzna z obrażeniami, które nie zagrażały jego życiu trafił do szpitala.

Dwa lata więzienia za atak nożem

Policjanci udali się do mieszkania i od razu zatrzymali 27-latkę podejrzaną o zaatakowanie swojego partnera nożem. Partnerka poszkodowanego miała prawie półtorej promila alkoholu w organizmie. –Kobieta usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała na okres poniżej 7 dni. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 2 lat więzienia – informują policjanci.

czytaj więcej:

Nożownik w Bielsku-Białej

Tyszanin napadł z nożem na salon gier

Policja Bezpieczny pieszy Tychy

Aż 60 naruszeń zasad ruchu drogowego!

Policja w Tychach

Tyscy policjanci przypominają o bezpieczeństwie na drodze

62 689905

Kradzież kurtki za ponad 500 zł

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond

rower

Lepsza pogoda sprzyja złodziejom rowerów

62 653400

Tychy. Amfetamina w zamrażarce i plantacja...