Tychy: Policja poszukuje złodzieja. Zobacz nagranie z włamania

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Mundurowi ponownie zwracają się do osób, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem przestępstwa o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży z włamaniem. Łupem sprawcy padły pieniądze. Zdarzenie miało miejsce w dniu 14 stycznia 2022 roku w jednym z mieszkań w Tychach przy ulicy Bohaterów Warszawy.

Za zgodą prokuratora policja opublokowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis: Mężczyzna wzrostu około 190 centymetrów, szczupłej budowy ciała, ubrany w cienką kurtkę z założonym na głowie i zaciągniętym kapturem, na twarzy czarna maseczka podciągnięta pod same oczy, ciemne spodnie, na plecach założony plecak, szare buty sportowe z napisem Nike z białą podszewką.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci.

czytaj więcej:

Sprawcy kradzieży w Tychach szybko wpadli w ręce policji

Kradzież z włamaniem do jednej z piwnic

Burglary 2022162 960 720

Tychy. Kradli ze sklepów pieniądze, alkohol i...

Kradzież 22 1 2023 1

Złodziejka kosmetyków w Gemini Park - zdjęcia i apel

Komenda Miejska Policji Tychy

Plaga kradzieży perfum w Tychach

Tyscy dzielnicowi

Dzielnicowi w Tychach pomagają osobom bezdomnym

Wiatrówka

Tychy. 18-latek strzelał z okna przy ul....

Biker

35-latek ukradł motocykl, teraz grozi mu nawet...