Tyscy policjanci poszukują mężczyzny. Rozpoznajesz? Powiadom Policję!

Tyscy mundurowi z Komendy Miejskiej w Tychach prowadzą śledztwo dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej. W trakcie śledztwa policjanci uzyskali portret pamięciowy sprawcy oraz zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Policjanci z tyskiego wydziału kryminalnego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach prowadzą śledztwo dotyczące dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec pełnoletniej kobiety. Jak informują policjanci do zdarzenia doszło w klatce jednego z bloków w Tychach, 14 września 2021 roku, około godziny 15:00. Czym jest "inna czynność seksualna"? Jest to zachowanie, które nie jest obcowaniem płciowym. Może to być np. dotykanie ciała w celach seksualnych, masturbacja, każda czynność o charakterze seksualnym.

W trakcie śledztwa wykonano rysopis sprawcy. Prokuratura pozwoliła na wykorzystanie przez policję rysopisu i zdjęcia osoby mogącej mieć związek ze sprawą.

Rysopis sprawcy

  • Mężczyzna wzrostu około 170-175 cm
  • Kilkudniowy zarost na twarzy
  • Ubrany w szarą koszulkę, krótkie dżinsowe spodenki, czarne buty marki "Nike"
  • Na plecach miał plecak z trzema białymi paskami
- Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci