Tyscy policjanci szukają mężczyzny, który miał naruszyć nietykalność cielesną kobiety

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby, które rozpoznają osobę na zdjęciach proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy prowadzą, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, postępowanie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej kobiety. Do zdarzenia miało dojść 2 stycznia 2022 roku, przy ulicy Cichej w Tychach. Policjanci w toku wykonanych czynności uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą.

Rysopis poszukiwanego

Mężczyzna w wieku około 25-35 lat, wzrostu około 175 centymetrów szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, na twarzy tygodniowy zarost koloru jasnego. Mężczyzna ubrany był w kurtkę zimową, puchową koloru ciemnoniebieskiego, spodnie jeansy niebieskie. Na głowie założoną miał czapkę z emblematem prawdopodobnie "adidas".

– Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112 – informują tyscy policjanci.

Zobacz zdjęcia poszukiwanego