Tyska policja poszukuje świadków zdarzeń drogowych

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Mundurowi proszą osoby, które były ich świadkami o kontakt z policjantami z Zespołu do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Anne nygard Fw RTL Aj Te E0 unsplash
  1. Od 28 czerwca 2021 roku godzina 12:00 do 02 lipca 2021 roku godzina 13:20 w Tychach przy ulicy Lencewicza 30, na parkingu, nieznany kierujący, wskutek wykonywania nieustalonego manewru, najechał na zaparkowany samochód marki BMW o numerze rejestracyjnym ST81..., doprowadzając do jego uszkodzenia, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.
  2. W dniu 12 lipca 2021 roku w godzinach od 10:00 do godziny 17:00 w Tychach przy ulicy Piłsudskiego 100, nieznany kierujący w nieznanych okolicznościach najechał na furtkę wiaty śmietnikowej, następnie odjechał z miejsca zdarzenia drogowego.
  3. W dniu 2 lipca 2021 roku w godzinach od 14:30 do godziny 18:00 w Tychach przy ulicy Niepodległości 87, nieznany kierujący w nieznanych okolicznościach najechał na zaparkowany pojazd marki Volkswagen Touareg o numerze rejestracyjnym ST88..., następnie odjechał z miejsca zdarzenia drogowego.
  4. W dniu 23 lipca 2021 roku około godziny 08:30 w Tychach na zjeździe z ulicy Boya-Żeleńskiego na trasę Drogi Krajowej 86 w kierunku Bielska-Białej, nieznany kierujący, pojazdem marki Peugeot 207 o numerze rejestracyjnym SK82…, podczas zmiany pasa ruchu z pasa dojazdowego na lewy, doprowadził do zderzenia z kierującym pojazdem marki BMW o numerze rejestracyjnym SK95…, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.
  5. W dniu 01 sierpnia 2021 roku około godziny 23:20 w Tychach kierujący pojazdem marki Fiat Seicento koloru żółtego o nieznanych numerach rejestracyjnych, wjeżdżając z ulicy Żwakowskiej na skrzyżowanie o ruchu okrężnym „Polonia” nie zastosował się do pionowego znaku drogowego A-7 „ustąp pierwszeństwa” doprowadzając do kolizji z pojazdem marki Fiat Panda o numerze rejestracyjnym ST90... koloru czarnego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanych zdarzeń proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach - aleja Bielska 46, pokój numer 33, telefon 47 85 512 96.

czytaj więcej:

Clark van der beken C Skri Q We T Vs unsplash

Tyscy policjanci poszukują świadków zdarzeń drogowych

Policja

Tyska grupa SPEED ukarała kierującą 14 punktami karnymi

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Spotkanie z policjantami nad Paprocanami

Dawka wiedzy dla dzieci od policjantów

Pijany kierowca

Kierowca zatrzymany. Miał ponad dwa promile alkoholu!

Akcja profilaktyczna

Sprawdź co się działo w OW Paprocany!

Policja

Nauczyciele w roli uczniów