Utrudnienia w ruchu na kolejnym tyskim skrzyżowaniu

Na skrzyżowaniu ulic Edukacji/Budowlanych/Bielska zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna, zabieg ma umożliwić przeprowadzenie niezbędnych prac drogowych.

UWAGA KIEROWCY! W dniach 22.07-24.07 w godzinach 18.00 - 5.00 (od czwartku wieczorem do soboty rano) zostanie wyłączona sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Edukacji/Budowlanych/Bielska - ostrzega MZUiM Tychy.

Jak możemy przeczytać w komunikacie podanym przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów, umożliwi to przeprowadzenie prac bitumicznych w obrębie skrzyżowania. Dla zminimalizowania utrudnień, wprowadzone zostanie ręczne sterowanie ruchem. Uwaga, termin prowadzenia prac uzależniony jest od warunków atmosferycznych.

Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków oraz poleceń osób kierujących ruchem, a także przepraszamy za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z realizacją zadania - informuje MZUiM Tychy.

MZUiM przypomina, że prace prowadzone są w ramach szerokiej inwestycji pod nazwą Inteligentny System Zarządzania i Sterowania Ruchem (w skrócie ITS). Docelowo ITS usprawni komunikację w mieście, poprawi bezpieczeństwo, a także stworzy możliwość bezpośredniego sterowania ruchem.

czytaj więcej:

In 20210616 123427639

Kolejne skrzyżowanie będzie nieprzejezdne

In 20210616 111216641

Aleja Bielska w Tychach będzie w remoncie. Sprawdź, od kiedy

Drogowiec zrywa drogę

Kolejne tyskie skrzyżowanie w remoncie

Drzewa przy ul. Burschego

Przy ul. Burschego w Tychach zostaną wycięte drzewa

Rozbiórka wiaduktu ul. Grota-Roweckiego

Zdjęcia z rozbiórki wiaduktu na ul. Grota-Roweckiego

Zalane pomieszczenie na poziomie -4

Podziemny "basen" za 40 milionów złotych!

Zniszczony korzeń przy ul. Cyganerii

Uszkodzone korzenie przy ul. Cyganerii