W Tychach odbędzie się XXIII Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy!

XXIII Ogólnopolski Rajd Rowerowy startuje 26 czerwca 2021r. o godzinie 10:00 z terenu boiska do futbolu amerykańskiego przy Placu Zbawiciela 2 w Tychach.

Rajd rowerowy

MOSiR Tychy oraz Klub Turystyki Kolarskiej „Gronie” w Tychach zapraszają do udziału w kolejnym Ogólnopolskim Rajdzie Rowerowym. Rajd rozpocznie się z terenu boiska do futbolu amerykańskiego przy Placu Zbawiciela 2 w Tychach, a zakończy w Ośrodku Nad Dokawą Pizzeria przy ul. Polne Domy 103 w Pszczynie. Trasa będzie liczyła około 15 km.

Zapraszamy do udziału w XXIII Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym! Organizatorem rajdu jest MOSiR Tychy przy współorganizacji Klubu Turystyki Kolarskiej "Gronie" w Tychach. – Urząd Miasta Tychy

Start rajdu 26.06.2021 r. o godz. 10:00. Trasa będzie liczyła ok. 15 km. Biuro rajdu i start z terenu boiska do futbolu amerykańskiego przy Placu Zbawiciela 2 w Tychach, a meta i zakończenie rajdu (ok. godz. 11:30): "Ośrodek Nad Dokawą Pizzeria", ul. Polne Domy 103 w Pszczynie.

Opłata organizacyjna wynosi:

  • 12 zł osoba dorosła,
  • 8 zł (dzieci 16-8 lat).

Dzieci 7-letnie i młodsze są zwolnione z opłaty.

Wpłaty w dniu rajdu (26.06.2021 r.) są przyjmowane w godz. 8:30-9:50. Osoby, które zapiszą się w dniu rajdu, nie mają gwarantowanych pełnych świadczeń regulaminowych. Przewidziano posiłek na trasie i konkursy, a także nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu oraz najliczniejszej rodziny.

Obowiązuje limit uczestników - maks. 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń!

Podstawowe zasady

W czasie Rajdu uczestników obowiązuje zachowanie się zgodnie z aktualnym rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii:

  • przed wejściem na obiekt należy zdezynfekować ręce;
  • zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania dystansu społecznego w czasie oczekiwania na start rajdu oraz w trakcie podsumowania (możliwa jest sytuacja, iż w trakcie podsumowania nie będzie możliwości zachowania dystansu społecznego, dlatego prosimy o zaopatrzenie się w maseczki ochronne);
  • uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do zasad dystansu społecznego (zachowywać odpowiednią odległość, nie wchodzić w bezpośredni kontakt z innymi, nie witać się poprzez uścisk dłoni) oraz ogólnych zasad higieny (unikanie dotykania twarzy rękoma, zasłanianie twarzy podczas kichania)