Widowiskowy pokaz ognia i światła nad Paprocanami. Sprawdź, co będzie się działo!

Miejskie Centrum Klultury zaprasza dzisiaj 20 sierpnia o 21 nad Jezioro Paprocany w Tychach. Teatr NAM-TARA zapewni widowiskowy pokaz z użyciem muzyki, ognia, świateł i laserów.

DSC 4057

Już 20 sierpnia o godz. 21:15, czyli tuż po koncercie w ramach Muzycznych Wieczorów nad Jeziorem, Paprocany rozbłysną światłem Teatru Ognia Nam-Tara.

W pięknych okolicznościach przyrody jeziora, wśród oświetlonych drzew, w klimatycznym półmroku, będziemy mieli okazję być świadkami spektaklu świateł, laserów oraz ognia. Tancerze i kuglarze w wyjątkowym fireshow zaprezentują autorską choreografię, która z pewnością zachwyci publiczność.

Kontrast bliskości wody i tańca ognia, który Nam-Tara wykona na molo Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany dostarczy niezapomnianych wrażeń, nie tylko tych wizualnych. Zapraszamy na to niezwykłe widowisko! - zachęca Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Kiedy i gdzie?

  • Miejsce: Paprocany Ośrodek Wypoczynkowy
  • Data: 20.08.2021
  • Godzina: 21:15
  • Wstęp wolny

Piątkowe wydarzenia w Tychach

Oprócz pokazu ognia nad tyskim jeziorem, pod żyrafą o 20:30 odbędzie się projekcja filmu w ramach Kina Samochodowego Freelove. Dodatkowo w OW Paprocany przed ognistym spektaklem o godzinie 20:00 zagra AQuartet – kwartet smyczkowy.