Widziałeś ich? Daj znać policji! Funkcjonariusze z Tychów poszukują sprawców zdarzeń drogowych

W naszym mieście doszło do dwóch nieprzyjemnych incydentów. Sprawcy pozostają nieznani, a policja szuka informacji o osobach odpowiedzialnych za szkody.

Tychy policja

Dwa samochody zniszczone

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w nieustalonym czasie, w nieustalonym miejscu, a sprawca także pozostaje nieustalony. Brzmi bardzo mgliście. Jednak szkoda, jaka pozostała po tym wydarzeniu, jest bardzo konkretna. Z powodu niezachowania należytej ostrożności ktoś najechał na zaparkowany samochód marki Toyota o numerze rejestracyjnym ST 57... Samochód został uszkodzony, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

O drugiej sytuacji wiemy już więcej. Wydarzyła się między godziną 17:00 5 lipca a godziną 7:00 6 lipca. Zdarzenie miało miejsce przy ulicy Rodzeństwa Krzyżowskich 50. Jak podają mundurowi, nieznany kierujący, wykonując nieustalony manewr, uszkodził prawidłowo zaparkowany samochód osobowy marki Citroen C4 o numerze rejestracyjnym ST 14... Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Zespół do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach prosi osoby, które mogą mieć informacje o powyższych sytuacjach, o kontakt. Z funkcjonariuszami można spotkać się osobiście w komendzie (aleja Bielska 46, pokój numer 41). Z policjantami skontaktujemy się także telefonicznie: 47 85 513 63, 47 85 512 68.