Wielkie otwarcie pierwszej w Tychach Castoramy! Przyjdź i sprawdź

O planowanym na 24 marca otwarciu pierwszej w mieście Castoramy pisaliśmy tutaj. Udało się już zakończyć ostatnie prace wykończeniowe. Nowoczesny market budowlano-remontowy otworzy swoje drzwi dla klientów już jutro, 24 marca, punktualnie o godz. 7:00!

163191921 145348917490234 2317727849383388247 n

Dla pierwszych klientów Castorama przygotowała specjalną ofertę promocyjną. Sklep oferuje blisko 35 tysięcy produktów niezbędnych do remontów czy dekoracji, na powierzchni 10 tysięcy metrów kwadratowych - jest więc w czym wybierać.

– Nowa Castorama to wszystko do budowy, wykończenia i dekorowania domu pod jednym dachem. Wprowadzenie w tym sklepie wielu innowacyjnych rozwiązań pozwoli klientom na robienie zakupów w sposób szybszy i bardziej komfortowy. Głównym powodem tej inwestycji było umożliwienie zakupów w naszej sieci klientom, którzy dotychczas musieli pokonać ponad 20 kilometrów, by zrobić zakupy w najbliższych naszych sklepach. Nasi klienci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie remontu, czy modernizacji domów i mieszkań lub po prostu polepszania warunków mieszkaniowych. Jestem pewien, że nie tylko spełnimy oczekiwania naszych klientów, ale również zainspirujemy ich i przekonamy do dobrych zmian w ich mieszkaniach, domach i ogrodach – mówi Przemysław Małyszko, dyrektor sklepu Castorama w Tychach.

Nowoczesny sklep powstał w miejscu dawnego Tesco. Przebudowa zajęła pół roku. Nową pracę znalazło tu ponad 150 osób. Obiekt jest gotowy do funkcjonowania w reżimie sanitarnym. To 86 sklep sieci w Polsce.