Wizz Air szuka personelu pokładowego i pilotów. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Katowicach

Wizz Air organizuje w sobotę, 19 lutego 2022 r., w Katowicach spotkanie rekrutacyjne. Jest to związane z planami zatrudnienia większej liczby personelu przez węgierskiego przewoźnika. Kolejne spotkania mają się odbyć w Katowicach w marcu.

Unsplash.com
Wizz Air szuka pracowników

Jutrzejsze spotkanie jest pierwszym z pięciu, jakie w lutym i marcu zaplanowane są w Katowicach (w całej Polsce w sumie przewidziano 24 takie wydarzenia). Jak podaje przewoźnik, spotkania stanowią okazję, aby dowiedzieć się więcej o pracy personelu pokładowego w Wizz Air i złożyć aplikację o pracę. Jak wyjaśniono zwiększenie rekrutacji w Polsce wynika z tego, że firma planuje zatrudnić więcej personelu pokładowego i załogi lotniczej w swoich bazach w kraju.

Spotkanie w sprawie pracy w Wizz Air w Katowicach

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w jutrzejszym spotkaniu powinny o godz. 9 pojawić się w hotelu Novotel Katowice Centrum (al. Roździeńskiego 16) z aktualnym CV.

- Należy przygotować się na całodzienne zajęcia, które będą uwzględniać prezentację własnej osoby, odgrywanie ról sytuacyjnych, ćwiczenia zespołowe i indywidualną rozmowę kwalifikacyjną – podaje Wizz Air.

Przewoźnik namawia do wysyłania zgłoszeń zarówno osoby, które pracowały już jako personel pokładowy, jak również te nieposiadające wcześniejszego doświadczenia.

Darmowe bilety i zniżki dla przyjaciół

- Członkowie personelu pokładowego, którzy dołączą do Wizz Air otrzymają konkurencyjne wynagrodzenie, wiodące w branży szkolenia, płatny okres szkolenia wstępnego, bezpłatny uniform, nieograniczoną ilość biletów pracowniczych, darmowe bilety i zniżki dla przyjaciół i rodziny oraz miesięczny harmonogram pracy – obiecuje firma, która na polskim rynku lotniczym działa już od 18 lat, a obecnie posiada w naszym kraju 5 baz operacyjnych.

Jak informuje Wizz Air prowadzona jest również rekrutacja dla nowych pilotów – przyjmowane są zarówno zgłoszenia (poprzez internetowy formularz na stronie firmy) od doświadczonych kapitanów i pierwszych oficerów, jak też od osób bez lotniczego doświadczenia. Wizz Air obsługuje flotę 149 samolotów typu Airbus A320 i A321.

czytaj więcej:

Tychy z najniższym bezrobociem w woj. śląskim

Dane GUS dotyczące bezrobocia w Tychach

Poszukiwani są operatorzy numeru alarmowego 112. Wolnych jest 40 stanowisk

Poszukiwani są operatorzy numeru alarmowego 112

Praca Tychy

PUP Tychy przygotował projekt dla osób do 30 roku życia

Zdewastowane ławki Park Suble

Zniszczenie nowych ławek w Parku Suble

Obchody 11 listopada

Tyskie obchody Narodowego Święta Niepodległości

Parkomat Tychy

Wraca płatne parkowanie na jednej z tyskich ulic

Obecnie pasażerowie ZTM mogą korzystać z ponad 130 automatów biletowych

W Tychach pojawią się nowe biletomaty