Wpadł przez marihuanę. Policjanci znaleźli w jego aucie ponad 40 gramów amfetaminy

Bieruńscy policjanci zatrzymali mężczyznę, przy którym znaleźli narkotyki. Marihuana okazała się dopiero początkiem kłopotów 46-latka. Teraz grozi mu 10 lat więzienia.

POLICJA123

W trakcie policyjnej interwencji w jednym z mieszkań w Bieruniu mundurowi znaleźli znaczną ilość narkotyków. W związku z tym działania policjantów zakończyły się zatrzymaniem mężczyzny, przy którym znaleziono narkotyki.

Marihuana tropem do amfetaminy

Podczas prowadzenia policyjnych działań w mieszkaniu 46-latka, uwagę stróży prawa zwrócił należący do niego plastikowy pojemnik. Obserwując pobudzenie i nerwowe zachowanie mężczyzny policjanci zaczęli podejrzewać, że w pojemniku mogą znajdować się zabronione substancje. Okazało się, że intuicja ich nie zawiodła.. Znajdował się tam bowiem młynek, a w nim brunatno-zielony susz. Taki sam susz mundurowi znaleźli w paczce po papierosach.

400 działek dilerskich amfetaminy

Był to jednak dopiero początek kłopotów 46-latka. W wyniku przeszukania jego samochodu mundurowi zabezpieczyli ponad 40 gramów amfetaminy, z której można przygotować 400 dilerskich działek tego narkotyku. Tak znaczna ilość środków odurzających dała podstawę prokuratorowi do przedstawienia podejrzanemu zarzutu popełnienia przestępstwa, które zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat.

46-letni mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego został objęty policyjnym dozorem. Za swój czyn będzie teraz odpowiadać przed sądem.

czytaj więcej:

Policja

Policja znalazła narkotyki u bezdomnego

Herb 2915337 1920

Posiadali marihuanę i amfetaminę. Zostali zatrzymani

20-latek może trafić na 3 lata do więzienia

3 lata więzienia za marihuanę?

Neonbrand J Xg7 Yq5b1w E unsplash

Dwóch 20-latków zatrzymanych nad Łysiną

Bierun agresor policja

Bieruń: groził rodzicom śmiercią, bił wezwanych policjantów

Zatrzymanie 36-latka w Bieruniu

500 działek amfetaminy i jazda po narkotykach

Jean philippe delberghe Fx Se9 U Pq I4 unsplash

Pijany kierowca, narkotyki… a to wszystko w Bojszowach!