Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Paprocanach wznawia działalność. Sprawdź cennik

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach poinformował o wznowieniu działalności wypożyczalni sprzętu pływającego na terenie OW Paprocany. Sprawdź jakie w tym roku są ceny wypożyczenia rowerów wodnych i kajaków.

Paprocany są jednym z ulubionych miejsc rekreacyjnych w Tychach. Z atrakcji oferowanych przez MOSiR Tychy korzysta wielu mieszkańców miasta, a także mieszkańców okolicznych miejscowości. Jedną z atrakcji jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Dzięki rowerom wodnym i kajakom można podziwiać przybrzeżny krajobraz tyskiego jeziora, oraz złapać trochę promieni słonecznych, a także wypocząć na środku Paprocan.

Po Paprocanach rowerkiem wodnym, albo… kajakiem!

W wypożyczalni sprzętu pływającego można skorzystać z oferty wypożyczenia roweru wodnego i kajaków. Dostępne są rowery wodne dwuosobowe i czterosobowe. W „majówkę” rusza możliwość wypożyczania sprzętu. W wypożyczalni honorowana jest karta "Licznej Rodziny".

Wypożyczalnia będzie czynna w pierwszym tygodniu maja w następujące dni: 1, 2, 3 oraz 7 i 8 maja w godz. 10:00-18:00 (ostatnie wypożyczenie o godz. 17:00). Natomiast na stałe wypożyczalnia otworzy się od soboty, 14 maja i będzie czynna codziennie z wyjątkiem poniedziałków, również w godz. 10:00-18:00 (ostatnie wypożyczenie o godz. 17:00)informują pracownicy MOSiR.

W zeszłym roku 2021 wypożyczalnia wznowiła sezonową działalność 7 maja.

Cennik tyskiej wypożyczalni

Cennik został podany w naszej galerii zdjęciowej. Zachęcamy do zapoznania się. Wypożyczalnia będzie czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 10:00 – 18:00.

Ceny w porównaniu do 2021 roku wzrosły o:

  • 3 zł za rower wodny 2-osobowy,
  • 5 zł za rower wodny 4-osobowy,
  • 2 zł za wypożyczenie kajaka.

Podczas korzystania z atrakcji należy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa.