Wystawa z klocków LEGO w Browarze Obywatelskim Tychy. Sprawdź kiedy

Browar Obywatelski razem z marką Tichauer zapraszają na wystawę klocków LEGO. Wystawa Retro Lego – lata 70’, 80’ i 90’ odbędzie się 19 i 20 czerwca 2021r. w Browarze Obywatelskim w Tychach.

Lego

Za pomocą wystawy będzie można odbyć nostalgiczną podróż do świata dzieciństwa. Sami organizatorzy Vintage Lego Sets przypominają, że pamiętają czasy kiedy klocki LEGO mogli oglądać jedynie na wystawach w PEWEX-ie.

Któż z nas nie wpatrywał się godzinami w sklepowe wystawy? Tysiąc razy oglądał ten sam katalog, wyobrażając sobie, które zestawy chciałby mieć – pytają organizatorzy

Zestawy z Ameryki w Tychach!

Nasza grupa postanowiła spełnić to marzenie i zgromadzić w jednym miejscu wszystkie wymarzone klocki. Udało się nam zdobyć niemal każdy zestaw, który pojawił się w ówczesnych katalogach, nie tylko w Polsce, ale także w Ameryce. – Informują organizatorzy

Dodają, że teraz, chcą podzielić się ich pasją z tymi wszystkimi, którzy dorastali w cudownych latach 90. Chcą, aby każdy mógł z bliska zobaczyć najpiękniejsze zestawy, jakie kiedykolwiek wyprodukowało LEGO, a tak inne, od współczesnych zestawów.

Zestawy prezentowane na wystawie są wycofane już z produkcji. Można je określić mianem rarytasów kolekcjonerskich, które bardzo trudno zdobyć, a ich ceny osiągają astronomiczne kwoty.

Zestawy pochodzą z prywatnych kolekcji.

Wydarzenie biletowane:

  • Dorośli - 15 zł (w cenie biletu Tichauer Free)
  • Dzieci i młodzież do 18 roku życia - 5 zł (w cenie biletu 1 gałka lodów rzemieślniczych)

Godziny trwania:

  • sob: godz 11-19,
  • niedz: godz 11-16

Gdzie?

  • Browar Obywatelski przy ul. Browarowej 21 w Tychach