Zabójstwo w Tychach. W jednym z mieszkań znaleziono ciało 28-letniej kobiety

Jak informuje 112tychy.pl 23 listopada 2021 roku w godzinach porannych tyska komenda otrzymała informację, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się zwłoki.

112tychy.pl
Śmierć w Tychach

Policjanci po przyjęciu zgłoszenia udali się do budynku wielorodzinnego przy ulicy Sienkiewicza w Tychach. Na miejscu mundurowi potwierdzili informację. Znaleźli ciało kobiety, która miała 28 lat.

Jak informuje portal 112tychy.pl zwłoki miały być zawinięte w folię. W tym samym czasie mężczyzna, który poinformował o zabójstwie został zatrzymany w rejonie cmentarza w Knurowie, skąd zadzwonił i powiadomił o zabójstwie. Również tam oczekiwał na przyjazd policjantów.

Przyczyny śmierci nie są znane

Do mieszkania w Tychach wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki oraz prokurator. Prokurator zlecił sekcję zwłok, która ma wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci. Z informacji uzyskanych przez 112tychy.pl w tyskiej prokuraturze do zbrodni miało dojść w nocy z poniedziałku 22 listopada na wtorek 23 listopada. Mężczyzna był najprawdopodobniej konkubentem kobiety. Ze względu na dobro śledztwa prokuratura nie ujawnia innych informacji.

czytaj więcej:

Śmierć mężczyzny w Tychach

Śmierć mężczyzny w Tychach

telefon

Ktoś w Tychach udaje policjanta?

Bmw

Kierowca BMW driftował na jednym z tyskich rond

112 27.04.2023

Śmierć na Mikołowskiej. Rowerzystka zginęła na pasach

Gks tychy zagłębie sosnowiec 4 03 2023 osłona meczu 10

GKS T. - Zagłębie: kolejne derby bez ekscesów

Cyberprzestępczość

Cyberprzestępczość w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

Smartphone

Od 1 lipca stare numery policji będą nieaktywne