Zamawiamy zakupy i odbieramy w sklepie. Kaufland w Tychach otwiera nową usługę

Mieszkańcy naszego miasta już w najbliższym tygodniu będą mogli korzystać z usługi Kaufland Click & Collect, która dedykowana jest klientom sklepu Kaufland. Dzięki aplikacji można robić zakupy niemal nie wychodząc z domu!

Kaufland

Kaufland postanowił rozszerzyć usługę Kaufland Click & Collect w kolejnych 56 sklepach w całej Polsce. Wśród nich znajduje się sklep w Tychach przy ul. Księdza Tischnera 1. Usługa ma być dostępna od 10 listopada.

Zakupy będą bardziej bezpieczne

Kaufland Click & Collect jest idealnym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy. Przez epidemię koronawirusa lepiej nie pojawiać się w zatłoczonych miejscach. Dzięki nowej usłudze będziemy mogli tego uniknąć. Klienci sklepu Kaufland mogą w dowolnej chwili wybrać potrzebne produkty z asortymentu sklepu Kaufland i w dogodnym przedziale czasowym odebrać je ze sklepu. Zdalnej rezerwacji produktów można dokonywać nawet z 3-dniowym wyprzedzeniem. Do odbioru i opłacenia zamówienia będzie przygotowana osobna kasa, a wdrożony niedawno system Scan & Pay dodatkowo przyspiesza dokonywanie płatności za zamówione i skompletowane artykuły.

Co zrobić, żeby skorzystać z usługi?

Żeby skorzystać z usługi Kaufland Click & Collect wystarczy pobrać aplikację dostępną zarówno dla systemów z Androidem, jak i iOS. Logowanie odbywa się poprzez dowolne konto Facebook, Google lub Twitter, a także po stworzeniu konta za pomocą maila.

fot. media.kaufland.com