Zamawiamy zakupy i odbieramy w sklepie. Kaufland w Tychach otwiera nową usługę

Mieszkańcy naszego miasta już w najbliższym tygodniu będą mogli korzystać z usługi Kaufland Click & Collect, która dedykowana jest klientom sklepu Kaufland. Dzięki aplikacji można robić zakupy niemal nie wychodząc z domu!

Kaufland

Kaufland postanowił rozszerzyć usługę Kaufland Click & Collect w kolejnych 56 sklepach w całej Polsce. Wśród nich znajduje się sklep w Tychach przy ul. Księdza Tischnera 1. Usługa ma być dostępna od 10 listopada.

Zakupy będą bardziej bezpieczne

Kaufland Click & Collect jest idealnym rozwiązaniem na dzisiejsze czasy. Przez epidemię koronawirusa lepiej nie pojawiać się w zatłoczonych miejscach. Dzięki nowej usłudze będziemy mogli tego uniknąć. Klienci sklepu Kaufland mogą w dowolnej chwili wybrać potrzebne produkty z asortymentu sklepu Kaufland i w dogodnym przedziale czasowym odebrać je ze sklepu. Zdalnej rezerwacji produktów można dokonywać nawet z 3-dniowym wyprzedzeniem. Do odbioru i opłacenia zamówienia będzie przygotowana osobna kasa, a wdrożony niedawno system Scan & Pay dodatkowo przyspiesza dokonywanie płatności za zamówione i skompletowane artykuły.

Co zrobić, żeby skorzystać z usługi?

Żeby skorzystać z usługi Kaufland Click & Collect wystarczy pobrać aplikację dostępną zarówno dla systemów z Androidem, jak i iOS. Logowanie odbywa się poprzez dowolne konto Facebook, Google lub Twitter, a także po stworzeniu konta za pomocą maila.

fot. media.kaufland.com

czytaj więcej:

Jeremy gallman wsfw 16qrf0 unsplash

Miasto Tychy rozda 500 bonów na żywe choinki!

Centrum Przesiadkowe Bieruń

Remont budynku dworca w Bieruniu na finiszu!

Policyjne zabezpieczenia w Tychach

Kolejny raz ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

Ghita chaoui i Kf6z XU7gu8 unsplash

Monorail z Tychów do Gliwic?

Dewastacja obiektu sportowego w Tychach

Dewastacja obiektu sportowego w mieście

Drogi w mieście

Dlaczego drogi w mieście nie spełniają standardów?

L 7

Tychy wymienią system oświetlenia w mieście