Zmiana wejścia do Izby Przyjęć Szpitala Megrez w Tychach. Powodem remont podjazdu dla karetek

Ze względu na remont podjazdu dla karetek, tymczasowo zmieni się wejście do Izby Przyjęć Szpitala Megrez w Tychach. Dodatkowo trwa także termomodernizacja budynku szpitala.

W środę 4 maja rozpocznie się remont podjazdu do izby przyjęć szpitala Megrez w Tychach. W związku z tym, dotychczasowe wejście do Izby Przyjęć zostanie tymczasowo wyłączone, a pacjenci będą mogli dostać się do niej innymi, oznakowanymi wejściami.

Remont podjazdu zaplanowany jest na dwa tygodnie, 4 – 19 maja 2022 r. W tych dniach nie będzie możliwości wejścia do Izby Przyjęć obecnym wejściem. Do Izby Przyjęć zostaną wyznaczone dwa wejścia.

Jak informuje Urząd Miasta Tychy:

  • Pacjenci poruszający się o własnych siłach mogą dostać się do Izby Przyjęć głównym wejściem do szpitala, gdzie znajdują się właściwe oznaczenia wskazujące drogę.
  • Pacjenci mający problem z poruszaniem się, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się do Izby Przyjęć korzystając z wejścia do Zakładu Diagnostyki Obrazowej.
  • Wszystkie ambulanse będą kierowane do innego podjazdu do Izby Przyjęć, znajdującego się na tyłach bloku łóżkowego.

Remont podjazdu dla pojazdów ratownictwa medycznego ma za zadanie podnieść standard bezpieczeństwa transportowanych pacjentów, a także poprawić ogólną dostępność i komfort dla wszystkich osób korzystających z Izby Przyjęć Szpitala Megrez w Tychach.

– Za tymczasowe utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac przepraszamy – przepraszają urzędnicy.