Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych w Bieruniu i Pszczynie

Wczoraj 5 lipca 2021r. w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach Policji.

Policja

Zmiany kadrowe dotyczą komend w Bieruniu, Pszczynie oraz Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Rozkazy personalne o mianowaniu i powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn z dniem 5 lipca 2021:

  • mianował na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach aspirant sztabowego Mariusza Karbowniczka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie młodszemu inspektorowi Jarosławowi Dziendzielowi dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu podkomisarzowi Dariuszowi Kasperkowi, który do tej pory był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

czytaj więcej:

Wypadek na DK1

Szczegóły piątkowego wypadku na DK1 w Kobiórze

Wizyta Patryka w TLT

Fan trolejbusów zwiedził zajezdnię TLT

Osiedle A

Nagroda dla tyszan za udział w spisie

Zniszczony korzeń przy ul. Cyganerii

TZUK wyraził niepokój co do działalności MZUiM Tychy!

Wizualizacja mural RR UM autor Czary Mury

Przy ul. Filaretów powstanie mural Ryszarda Riedla

Skrzyżowanie ulic Edukacji/Budowlanych/Bielska

Utrudnienia w ruchu na kolejnym tyskim skrzyżowaniu

łąka kwietna

Mieszkańcy Tychów mają szansę założyć łąki kwietne