Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych w Bieruniu i Pszczynie

Wczoraj 5 lipca 2021r. w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach Policji.

Policja

Zmiany kadrowe dotyczą komend w Bieruniu, Pszczynie oraz Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Rozkazy personalne o mianowaniu i powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn z dniem 5 lipca 2021:

  • mianował na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach aspirant sztabowego Mariusza Karbowniczka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie młodszemu inspektorowi Jarosławowi Dziendzielowi dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu podkomisarzowi Dariuszowi Kasperkowi, który do tej pory był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

czytaj więcej:

Wypadek na DK1

Szczegóły piątkowego wypadku na DK1 w Kobiórze

Peron PKP Tychy Żwaków

Nowe połączenia kolejowe za prawie 6 mld zł

Wymiana Ciepła

Wieszak Wymiany Ciepła na dworcu PKP

Zameczek Myśliwski w Promnicach

Odnowa na Zameczku Myśliwskim w Promnicach zakończona

Piknik Edukacyjny w Tychach

Piknik Edukacyjny WORD w Tychach. Zobacz relację i zdjęcia!

Tychy z najniższym bezrobociem w woj. śląskim

Dane GUS dotyczące bezrobocia w Tychach

Tafla lodowa tychy

To już prawie pewne. W Tychach powstanie nowe lodowisko