Zmiany na policyjnych stanowiskach kierowniczych w Bieruniu i Pszczynie

Wczoraj 5 lipca 2021r. w katowickiej komendzie wojewódzkiej odbyło się spotkanie, związane z objęciem stanowisk kierowniczych w trzech śląskich jednostkach Policji.

Policja

Zmiany kadrowe dotyczą komend w Bieruniu, Pszczynie oraz Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach. Rozkazy personalne o mianowaniu i powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach insp. Roman Rabsztyn.

Rozkazem personalnym, Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn z dniem 5 lipca 2021:

  • mianował na stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Autostradowego Policji w Gliwicach aspirant sztabowego Mariusza Karbowniczka, który dotychczas wykonywał powierzone obowiązki na tym stanowisku.
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie młodszemu inspektorowi Jarosławowi Dziendzielowi dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu
  • powierzył pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bieruniu podkomisarzowi Dariuszowi Kasperkowi, który do tej pory był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych

Rozkazy odczytał Naczelnik Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach młodszy inpektor Sławomir Zynek, a Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach inspektor Roman Rabsztyn życzył policjantom sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego.

czytaj więcej:

Wypadek na DK1

Szczegóły piątkowego wypadku na DK1 w Kobiórze

George bakos SE Faa Ijrj ZA unsplash

Akcja sadzenia drzew w Tychach!

Spalarnia odpadów w Tychach?

W mieście powstanie spalarnia śmieci?

Zabezpieczenia podczas meczu w Tychach

Ponad 300 policjantów zabezpieczało mecz

Dotychczas uruchomiono już 10 metrolinii Docelowo będzie ich ponad 30

Nowa linia ułatwi dojazd w rejon kopalni KWK Piast

Serce na nakrętki

Na Placu Baczyńskiego stanęło serce na nakrętki!

Gaska

Gąska Balbinka wróciła na tyski plac zabaw!