Zniszczenie drzwi wejściowych w sklepie. Tyscy policjanci poszukują mężczyzny

Policjanci z tyskiej komendy prowadzą postępowanie dotyczące zniszczenia mienia. Osoby, które mają wiedzę na temat zdarzenia lub znają tożsamość osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Komenda Miejska Policji Tychy

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą zniszczenia szyby drzwi wejściowych sklepu przy ulicy Andersa w Tychach. Do zdarzenia doszło 13 lutego 2022 roku. Straty sięgają 700 złotych.

Za zgodą prokuratora policja opublikowała uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zdarzeniem.

- Osoby, które wiedzą coś na temat zniszczenia mienia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112 - informują policjanci.

Aktualizacja

Po tym jak policjanci uzyskali zgodę prokuratora i opublikowali wizerunek mężczyzny, ten sam przyszedł do komendy. Mężczyzna usłyszał zarzut zniszczenia mienia.