Zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Tychach. Zobacz niedostępne dla widzów miejsca

Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza 7 sierpnia 2021 r. na zwiedzanie Stadionu Miejskiego w Tychach. Organizatorzy zapewniają, że będzie można obejrzeć zwykle niedostępne dla widzów miejsca.

TGS 40

Jak informuje Muzeum Miejskie w Tychach w trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.:

  • strefę VIP,
  • lożę prezydencką,
  • trybunę honorową,
  • salę konferencji prasowych,
  • zaplecze techniczne

oraz dowiedzieć się wielu interesujących historii o obchodzącym w tym roku swoje 50–lecie GKS–ie Tychy.

Uczestnicy i uczestniczki spaceru będą mogli, używając kodu QR, wyświetlać na swoich telefonach komórkowych archiwalne zdjęcia z meczów rozgrywanych przed laty na stadionie w Tychach. Przewidziane są również konkursy wiedzy o historii sportu w Tychach z nagrodami.

Kiedy i gdzie?

miejsce zbiórki: Stadion Miejski, ul. Edukacji 7, Tychy (zbiórka przed wejściem głównym do Tyskiej Galerii Sportu, ul. Baziowa)
prowadzą:
Piotr Zawadzki, Kamil Hajduk
zapisy:
Kamil Hajduk, tel. 515 717 430, e–mail: k.hajduk@tgs.tychy.pl
liczba uczestników ograniczona
wstęp wolny

Chcemy, żebyście czuli się u nas bezpiecznie. Dlatego, uczestnicząc w zwiedzaniu, zachowajmy środki ostrożności. Prosimy stosować się do wszystkich reguł bezpieczeństwa oraz komunikatów obsługi, a wcześniej zapoznać się z regulaminami - informują organizatorzy.