Aquaparty i noc w saunarium na piąte urodziny Wodnego Parku Tychy

W najbliższy piątek (12 maja) kompleks sportowo-rekreacyjny Wodny Park Tychy zaprasza na imprezę z okazji pięciolecia swojego istnienia. Między 17 a 2 w nocy odbędzie się wodna impreza, a następnie noc w saunarium; zarząd obiektu zapowiedział też specjalne promocje na urodzinowy weekend.

W 2018 roku z szumem otworzył się nowy tyski aquapark wyposażony w ciekawe nowalijki pozwalające mu konkurować o klientów z najlepszymi obiektami regionu: łaźnia - a jakże - piwna, basen z falami do nauki surfingu, szeroka paleta saun czy nawet samodzielne zasilanie prądem wytwarzanym z biogazu pochodzącego z oczyszczalni. Obiekt prosperuje i wciąż rośnie - powstaje tam obecnie sauna Daisy na sto osób oraz dwa nowe baseny, a w jego sąsiedztwie powstanie także drugie tyskie kryte lodowisko.

Mimo pewnych kontrowersji - jak dość wysokie ceny wstępu czy tegoroczny incydent z ewakuacją obiektu - mieszkańcy przyjęli obiekt generalnie z zadowoleniem, jako że działająca od wielu dekad pływalnia na Edukacji nie jest od dawna w stanie pomieścić wszystkich chętnych. Wodny Park Tychy przy Sikorskiego chwali się, że przez ten czas odwiedziło go pomimo pandemii ponad dwa miliony amatorów tego rodzaju rekreacji - wygląda na to, że jest więc co świętować.

Ekskluzywne sauny, surfowanie i promocje

W ramach celebracji w piątek odbędą się dwa duże wydarzenia: aquaparty w strefie rekreacji zaplanowane na godziny 17-22 oraz Urodzinowa Noc Saunowa (21-2 w nocy) w strefie Saun Książęcych.

Organizatorzy zapowiedzieli konkursy z nagrodami, pokazy surfingowe, poczęstunek oraz specjalne animacje i lekcje pływania dla dzieci. Przez cały urodzinowy weekend Wodna Akademia - strefa edukacyjna aquaparku - oferuje wejście za złotówkę.

Więcej informacji dostępnych na stronie Wodnego Parku Tychy tutaj.

Wodny plac zabaw, Tychy

Może Cię zainteresować:

Zobacz wizualizacje wodnego placu zabaw w parku Jaworek. Duży tyski park zyska kolejne atrakcje

Autor: Redakcja

13/10/2022

Park wodny w tychach

Może Cię zainteresować:

Awantura w Parku Wodnym w Tychach. „Przepraszamy klientów"

Autor: Arkadiusz Nauka

23/02/2023

Nowy obiekt dzika plaża Paprocany Tychy 6

Może Cię zainteresować:

Nowa restauracja i udogodnienia na dzikiej plaży na Paprocanach. Zobacz wizualizacje

Autor: Redakcja

12/01/2023