Co wiadomo o śmierciach par młodych ludzi w Tychach i Bieruniu?

19 października tyska policja i służby ratunkowe zostały zawiadomione o tym, że w jednym z mieszkań przy Edukacji 31 prawdopodobnie znajdują się ludzie potrzebujący pomocy. Na miejscu znaleziono ciała dwojga dwudziestolatków. Do bliźniaczego znaleziska doszło niecałe dwie doby później w Bieruniu. Co wiadomo o tych tragediach?
112Tychy
Blok przy ulicy Edukacji w Tychach
Jak podał portal 112Tychy, około godziny 18 dyżurni tyskiej policji i ratownictwa zostali zawiadomieni przez osobę, która próbowała się dostać do feralnego mieszkania, że wewnątrz prawdopodobnie znajdują się ludzie w zagrożeniu.

Obecne na miejscu służby odnalazły ciała 23-letniej kobiety i 21-letniego mężczyzny. Jak informuje rzecznik prasowy tyskiej policji Paulina Kęsek, nie były one przy tym w stanie wysunąć jednoznacznej hipotezy na temat przyczyn ich śmierci, jednak Prokuratura Rejonowa w Tychach, która zarządziła sekcję zwłok, skłania się ku możliwości przedawkowania niedozwolonych substancji.

W weekend w Bieruniu znaleziono kolejną martwą parę.

Do podobnego zdarzenia doszło dwa dni później w Bieruniu, o czym poinformował dziś wspomniany portal tyskich służb ratunkowych. W jednym z bloków przy ulicy Węglowej w sobotnie popołudnieznaleziono ciała dwojga młodych ludzi. Zdaniem śledczych nie wskazuje jednak na to, by te zdarzenia mogły być w jakikolwiek sposób połączone. Bieruńska komenda powiatowa wyklucza osób trzecich lub zatrucia gazem czy czadem, na miejscu nie znaleziono też niczego co wskazywałoby, że zawiniły środki odurzające - tu również tyska prokuratura czeka na wyniki sekcji.

Zatrzymanie podejrzanego o podpalenie w Miedźnej

Może Cię zainteresować:

W Woli podpalono mieszkanie. Trzy osoby poszkodowane

Autor: Redakcja

12/10/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

16-latek dźgnął kolegę w brzuch na terenie tyskiego technikum

Autor: Redakcja

10/10/2023

Wypadek w Tychach 29 września 2023

Może Cię zainteresować:

Szokujący wypadek na Starych Tychach. Starszy mężczyzna wypadł z autobusu

Autor: Redakcja

29/09/2023