Del Piero, Owen i Materazzi kontra polscy biznesmeni. Mecz Legend w Tychach

Na „rozgrywkę bez precendsu na polskim boisku” zaprasza Polska Biznes Liga na tyski Stadion Miejski, gdzie w tę sobotę (18 listopada) rozegrany zostranie mecz między biznesmenami a piłkarskimi „oldbojami” - zasłużonymi zawodnikami na sportowej emerytiurze.

Mecz Legend Tychy

Wielkie gwiazdy futbolu, które jeszcze nie tak dawno zachwycały występami w Lidze Mistrzów czy reprezentacjach Anglii, Hiszpanii czy Włoszech, wybiegną w sobotę (18 listopada) o 15 na murawę Stadionu Miejskiego w Tychach, gdzie podejmą ich polscy przedsiębiorcy; spotkanie poprowadzi znany z międzynarodowych aren sędzia Szymon Marciniak. Wcześniej (13:30) potrenują z młodzieżą z tyskiej akademii piłkarskiej.

Obok mistrzów świata z 2006 czy triumfatorów Champions League drużynie „Legend” zobaczyć będzie można także znanego ze sportowo-rozrywkowego programu Turbokozak Grzegorza „Gabora” Jędrzejewskiego oraz gwiazdę-niespodziankę z Polski. W szranki z nimi staną reprezentanci Polskiej Biznes Ligi - czterdziestu śmiałków, którzy wpłacili odpowiednią sumę za możliwość występu.

Dochód z imprezy pozwoli zorganizować obozy dla młodych sportowców.

Bilety na wydarzenie kosztują 250/100 złotych (normalny/u;gowy do 14 roku życia). Kontakt z organizatorami na stronie organizatora oraz za pośrednictwem e-mail (biuro@meczlegend.pl). Wydarzenie organizuje Safe Server Solution Foundation.

Galeria sztuki w Marzahn-Hellersdorf, Berlin

Może Cię zainteresować:

Tychy goszczą Berlin i Bawarię. Do 11 listopada delegacje omawiają wspólny projekt

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/11/2023

Crossfit Ninja Warrior Park w Bieruniu

Może Cię zainteresować:

Tor przeszkód a’la Ninja Warrior i superbieżnia - nowa atrakcja Bierunia

Autor: Arkadiusz Korejwo

07/11/2023

Mural tychy szkola

Może Cię zainteresować:

Powitanie Marii Skłodowskiej-Curie w Tychach. Pojawił się nowy mural z noblistką

Autor: Urszula Gołkowska

05/11/2023