Dzień otwarty tyskiej porodówki 29 czerwca


Porodówka otwartych drzwi" - pod takim hasłem tyski szpital wielospecjalistyczny zaprasza na spotkania, na których przyszli rodzice mogą dowiedzieć się wszystkiego, co najważniejsze w okresie okołoporodowym. Kolejne z nich zaplanowano na sobotę 29 czerwca.

Szpital Megrez
Dni otwarte porodówki szpitala Megrez w Tycahch

Między 10 a 12 w Szkole Rodzenia zaraz przy głównym wejściu do szpitala przy Edukacji personel oddziałów ginekologiczno-położniczego i noworodkowego zaprezentuje dawkę wiedzy i odpowie na pytania przyszłych matek i ojców. Szpital promuje przy okazji owe oddziały, które wyposażone zostały w ostatnich latach w najnowocześniejszy sprzęt i udogodnienia.

Poruszane będą kwestie hospitalizacji kobiety w okresie połogu, funkcjonowania bloku porodowego i zasad wspomagania porodu oraz łagodzenia bólów. Specjaliści wytłumaczą, kiedy i jak stosuje się cięcie cesarskie oraz jakie procedury stosowane są w szczególnych wypadkach. Osobną kwestią będzie opieka nad noworodkami; odpowiedzi na swoje pytanie otrzymają też panie, które złożyły je wcześniej poprzez e-mail (perinatologia@szpitalmegrez.pl).

Zainteresowani będą mieli też możliwość obejrzenia oddziału (traktu porodowego).Zajęcia poprowadzą lek. Ewelina Stawicka-Ociepka, lek. Elżbieta Waleczek-Melli Sameri i lek. Aleksandra Pełechz oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Bieżące wiadomości z życia Megrezu można śledzić na na profilu szpitala na Facebooku (link) oraz na profilu "Z Tych dobrze urodzonych", gdzie znajduje się także galeria noworodków, które przyszły na świat w tej placówce - "Megreziątek".

Koniec remontu na chirurgii w szpitalu Megrez w Tychach 2

Może Cię zainteresować:

Otwarcie nowych oddziałów chirurgii w szpitalu wojewódzkim w Tychach

Autor: Arkadiusz Korejwo

27/06/2024

Albumy winylowe i gramofon

Może Cię zainteresować:

Giełda płytowa w tyskim Gemini w ostatnich dniach czerwca

Autor: Arkadiusz Korejwo

26/06/2024

Zajęcia ruchowe z FitTyskie

Może Cię zainteresować:

Tychy: nowy sezon wspólnych treningów w parkach. Joga, aerobik, zumba...

Autor: Arkadiusz Korejwo

30/05/2024