Tychy: nowy sezon wspólnej jogi I fitness w parkach

Tyski samorząd.oraz grupa FitTyskie startują w czerwcu z trzema niezależnymi programami ćwiczeń ruchowych w plenerze; ćwiczenia z zawodowcami są bezpłatne, a w ich programach przeważa joga.

Bezpłatne zajęcia z jogi organizowane przez miasto odbędą się w parkach Południowym (bł. Karoliny), Górniczym i Suble rozpisano do końca sierpnia; pierwsze z nich odbędą się 1 czerwca - będzie to inauguracja cotygodniowych sobotnich spotkań o 9 rano.

W poniedziałkowe wieczory (od 18:30) jogę będzie można ćwiczyć w Parku Południowym przy tężni solankowej, a w czwartkowe (od 19) na boisku w Parku Górniczym (osiedle A). Zajęcia są odpowiednie również dla dzieci pod opieką.

Joga na Paprocanach

5 czerwca ruszają także darmowe zajęcia jogowe nad Jeziorem Paprocańskim z instruktorami szkoły "Joga To My”; spotkania w środy (16:30 na terenie KS Paprocany) i soboty (9:00 na promenadzie nad jeziorem) potrwają do 31 sierpnia.

Sobotni fitness w „budowlance”

1 czerwca ruszają zajęcia z jogi i kobiecy trening ruchowy z paniami z grupy FitTyskie. Odbywać się będą w wakacyjne miesiące co sobotę (zamiennie joga i treningi) od 8:30 na trawniku na terenie zespołu szkół przy Edukacji 11. Więcej informacji na profilu Fit Tyskie na Facebooku.

Uśmiechnięte słońce

Może Cię zainteresować:

Zamiast drogich bajerów: pomysły na ciekawy Dzień Dziecka w Tychach

Autor: Arkadiusz Korejwo

29/05/2024

Tyskie Browary Książęce - neon przed wejściem do Browarium

Może Cię zainteresować:

Jubileuszowa Industriada w Tyskich Browarach Książęcych

Autor: Arkadiusz Korejwo

28/05/2024

Klub golfowy w Tychach

Może Cię zainteresować:

A może golf? W Tychach latem jest za darmo i dla wszystkich

Autor: Arkadiusz Korejwo

28/05/2024