Faworyci tyskiej publiki zamkną tegoroczny cykl koncertów na Paprocanach

Laureaci nagrody publiczności tegorocznej edycji przeglądu nowofalowego Dla Tych Zagrają - zespół Leepy - zagra w piątek (27 sierpnia) na ostatnim z cyklu wakacyjnych wieczorów muzycznych nad Jeziorem Paprocańskim.
Zespół Leepy
Tegprpczme „Muzyczne Wieczory nad Jeziorem” zaczęły się od poświęconego Marylin Monroe recitalu Soni Bohosiewicz, a ostatnio gościły impresje na temat twórczości Piwnicy pod Baranami; w międzyczasie przez plenerową scenę w malowniczym ośrodku wypoczynkowym przewinęły się brzmienia m.in. muzyki niezależnej, folkowej, złote standardy polskiej estrady i jazz na wibrafonie.

Cykl zwieńczy mocniejsze uderzenie - tyski zespół Leepy grający muzykę z pogranicza nowoczesnego blues rocka i hip hopu wykorzystując standardowe rockowe instrumenty - wokal, gitara wiodąca, bas i perkusja. Podczas czerwcowego konkursu na placu pod Żyrafą publiczność zdecydowała, że to właśnie oni zostaną nagrodzeni kolejnym występem przed tutejszą publicznością.

Finałowy koncert tegorocznych spotkań przy plenerowej scenie nieopodal placu zabaw w OW Paprocany zacznie się o godzinie 20; wstęp wolny.

Nowy Stadion Zimowy w Sosnowcu

Może Cię zainteresować:

Hokejowy Turniej 4 Prezydentów 23-25 sierpnia

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/08/2023

Piwnica pod Baranami

Może Cię zainteresować:

Plenerowa Piwnica w piątek na Paprocanach, czyli hołd dla "Baranów"

Autor: Arkadiusz Korejwo

16/08/2023

Sonia Bohosiewicz

Może Cię zainteresować:

Sonia Bohosiewicz w duchu Marylin Monroe w piątek nad tyskim jeziorem

Autor: Arkadiusz Korejwo

26/06/2023