Furiat rzucił się na klientów stacji paliw i policję. Usłyszał sześć zarzutów

Nie każdemu jest niestety dane spokojnie wypoczywać w tegoroczny długi weekend majowy. Pewien furiat zgotował bardzo przykry niedzielny wieczór klientom stacji paliw w Orzeszu (powiat mikołowski) i policjantom z tamtejszego komisariatu.

Komisariat mikołowskiej komendy w Orzeszu musiał w niedzielny wieczór (około godziny 20) reagować w sprawie 36-latka, który napastował przypadkowych klientów lokalnej stacji benzynowej. Rozjuszonymężczyzna nie zahamował się także przed zaatakowaniem przybyłej policji.

Sześć zarzutów dla agresora

Co najmniej jeden z kupujących na stacji dostał cios pięścią, a groźby śmierci padały m.in. wobec niego, jego dziewczyny i przybyłych policjantów. Ich widok tylko zaostrzył jego stan (był silnie pobudzony i nie reagował na polecenia), jednak udało się go ująć. Resztę majówki napastnik spędził na "dołku" i w prokuraturze.

Dziś (2 maja) przed południem 36-latek usłyszał sześć zarzutów - uszkodzenie ciała i kierowania gróźb (tzw. czyny chuligańskie), kierowanie gróźb wobec funkcjonariuszy, znieważenie ich, naruszenie ich nietykalności oraz wywieranie wpływu na ich czynności.

Prokuratura w Mikołowie objęła go także środkami zapobiegawczymi - policyjnym dozorem, zakazem zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi oraz poręczeniem majątkowym (kaucją) w wysokości dziesięciu tysięcy złotych.

Pożar młyn tychy 1

Może Cię zainteresować:

Dzieci wznieciły ogień w zabytkowym młynie w Tychach. Skończyło się na lekkich obrażeniach

Autor: Redakcja

29/04/2023

Policja mikołów 29 04 2023 6

Może Cię zainteresować:

Śmierć na drodze w Mikołowie. Kierowca uderzył z olbrzymią siłą w drzewo

Autor: Redakcja

29/04/2023

Zatrzymanie mikolow policja 1

Może Cię zainteresować:

Zamiast dać Białorusinowi pracę, napadli na niego. Rozbójnicy zatrzymani

Autor: Redakcja

24/04/2023