GKS Tychy przyśpiesza Dzień Dziecka o tydzień

W niedzielę (26 maja) przypada co prawda Dzień Matki, ale jako że piłkarski GKS rozgrywa tego dnia ostatnie spotkanie sezonu - i to u siebie - klub postanowił zaprosić tego dnia dzieciaki na sportowy mini-festyn przed Stadionem Miejskim.
GKS Tychy
GKS tychy - maskotka
Stowarzyszenia kibicowskie i klub piłkarski z Edukacjii 7 w ramach ostatniej kolejki Fortuna 1. Ligi zaprasza na rodzinną zabawę pod stadionem z DJem, animacjami, strefą gastro, torem do gry w kapsle i fiatem 126p w barwach GKS-u Tychy i klubowego autokaru. Chętni będą mogli stworzyć oprawę na rozgrywany tego dnia ważny mecz z Górnikiem Łęczna.

Nie zabraknie też futbolowych wyzwań (bramka, piłkarski dart, mierzenie siły strzału), strefy „turbokozaka”, mega piłkarzyków i mobilnego punktu sprzedaży gadżetów.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12.

W przerwie spotkania odbędzie się dodatkowo finał turnieju w ramach akcji „Edukujemy na 7” - dwie najlepsze drużyny z lokalnych podstawówek rozegrają mecz na głównej płycie stadionu. Zwieńczeniem akcji będzie eskorta meczowa z udziałem dzieci, które zbierały przez cały sezon ligowy karty z wizerunkami graczy GKS.

Daisy Days 2024 w Pszczynie

Może Cię zainteresować:

Daisy Days, czyli święto Pszczyny. W tym roku pełne gry świateł

Autor: Arkadiusz Korejwo

23/05/2024

"Sytuacja awaryjna" (2022)

Może Cię zainteresować:

Tyskie plenerowe kino wraca 25 maja z „Sytuacją awaryjną”

Autor: Arkadiusz Korejwo

23/05/2024

Rodzinne sadzenie drzewek w Tychach

Może Cię zainteresować:

Drzewka dla dzieciątek - zgłoszenia do akcji sadzenia dla tyskich rodziców

Autor: Arkadiusz Korejwo

21/05/2024