Gra miejska z tyskimi społecznikami 27 lipca. Edukacyjna zabawa z nagrodami

Działające od trzech lat Tyskie Centrum Wolontariatu i jego regionalny odpowiednik z Katowic zapraszają wszystkich zainteresowanych na udział w tematycznej grze miejskiej promującej działania instytucji. Za udział w zabawie, która odbędzie się w czwartek 27 lipca, przewidziane są nagrody.

Jak mówi nam koordynator w Tyskim Centrum Wolontariatu, gra będzie miała klasyczny format - ciąg zadań, które trzeba wykonać po odnalezieniu ich w terenie - ciekawym otoczeniu siedziby tyskich społeczników. Przewidziany jest udział do dwunastu drużyn, do czterech osób w każdej. Niepełnoletni potrzebują obecności albo pisemnej zgody opiekuna prawnego.

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku (24 lipca).

Gra rozpocznie się w czwartek 27 lipca o godzinie 10 rano w siedzibie Centrum przy Edukacji 11 (budynek Centrum Usług Społecznościowych nieopodal zespole szkół budowlanych) - )pół godziny wcześniej rozpocznie się rejestracja drużyn, a finał gry nastąpi w południe. Zadania będą miały charakter zarówno sprawnościowy, jak i będą badały wiedzę, m.in. na temat otoczenia.

Same zadania będą przede wszystkim powiązane z wolontariatem, mogą mieć też swój pewien lokalny koloryt, ale tu nie chcę zdradzać szczegółów - mówi zachęcająco Jarosław Grecka.

Dodatkowe informacje (link) i formularz zgłoszeniowy (link) dostępne są na stronie TCW.

Robotnica a wiki

Może Cię zainteresować:

Quiz z najnowszej historii Tychów. Dziesięć niełatwych pytań!

Autor: Arkadiusz Korejwo

08/06/2023

Tychy darmowa zumba

Może Cię zainteresować:

Tychy zapraszają na wspólną zumbę. W planie zajęcia dla dorosłych i dzieci

Autor: Urszula Gołkowska

16/07/2023