Już 11 października 2022 Targi Pracy i Przedsiębiorczości na stadionie w Tychach

We wtorek 11 października w godzinach 10:00-13:00 na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się kolejna edycja wydarzenia poświęconego aktywizacji zawodowej mieszkańców - zarówno tych poszukujących zatrudnienia, jak i myślących o własnym małym biznesie. Pomogą w tym wystawiające się firmy oraz specjaliści m.in. z Urzędu Pracy, samorządu, Urzędu Skarbowego czy ZUS. Wstęp jest wolny dla wszystkich zainteresowanych.

W nowoczesnych pomieszczeniach tyskiej areny sportowej będzie można zapoznać się z nowymi ofertami z rynku pracy, dowiedzieć się w jaki sposób aplikować do służb mundurowych - w tym do policji, ocenić swoje mocne strony i perspektywy z pomocą doradcy zawodowego albo zaczerpnąć informacji, jak w optymalny sposób założyć własną działalność gospodarczą i pozyskać na nią fundusze europejskie i rządowe. Pomogą w tym wszystkim urzędnicy reprezentujący całą gamę instytucji oraz rekruterzy firm mieszczących się w naszym podregionie.

Zobacz też: W Tychach ruszył program „Tyska Baza Rzemieślników”. To baza produktów i usług

Urzędnicy i specjaliści do dyspozycji

Spośród instytucji publicznych na pytania odpowiedzą przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego czy Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Swoje oferty przedstawią także

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie,
  • Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Pomoc zaoferują również Młodzieżowe Centrum Kariery w Tychach oraz Regionalny Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej.

Współorganizatorzy Tyskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości to Urząd Miasta Tychy, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska, Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach oraz Powiatowy Urząd Pracy w Tychach.

źródło: UM Tychy/ak