Kino plenerowe w Tychach. Ciekawy sposób spędzania czasu w cieplejsze dni

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na projekcję filmu w plenerze. Koniec maja oznacza rozpoczęcie sezonu na filmy w plenerze.

Kino plenerowe w Tychach

Projekcja japońskiego filmu anime „Mirai” odbędzie się w piątek 21 maja 2021 roku o godzinie 21:00 w Ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach ul. Bohaterów Warszawy 26. Wstęp wolny, ale obowiązują zapisy.

MCK Tychy zaprasza na seans zarówno młodszych widzów, jak i tych starszych. Podczas projekcji widzowie dowiedzą się więcej o dzieciństwie, dorastaniu i odkrywaniu swojego miejsca.

Film "Mirai" porusza niełatwe tematy w niecodziennej, przynajmniej dla widzów Kina FreeLove, formie. Czego więc możemy spodziewać się po tym seansie plenerowym? Ciekawej i majestatycznej animacji o dzieciństwie, dorastaniu i zaglądaniu w głąb samego siebie - informuje MCK Tychy

Rozpieszczonego Kuna czekają wielkie zmiany: w jego rodzinie pojawia się młodsza siostrzyczka – Mirai, na której koncentruje się uwaga rodziców. Niedługo potem chłopiec odkrywa tajemniczy ogród, w którym przenosi się w czasie i spotyka starszą wersję siostry.

Kino plenerowe jest ciekawą alternatywą dla osób, które nie czują się komfortowo oglądając filmy w zamkniętym pomieszczeniu. Jest to znakomity sposób na połączenie rozrywki i obcowania z naturą. Te wiosenno-letnie wydarzenia z roku na rok zyskują coraz więcej fanów, dlatego szczególnie cieszy organizowanie takich wydarzeń przez Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Na wydarzenie obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona!