Kolejny koncert przy jeziorze Paprocany! Sprawdź szczegóły!

Miasto Tychy zaprasza na muzyczną podróż we dwoje. W ramach cyklu "Muzyczne Wieczory nad Jeziorem" wieczór umilą Gabriela i Michał Kubarscy.

233588657 4746716725363015 3462961920748126157 n

Gabriela i Michał Kubarscy to młodzi artyści, którzy poznali się w trakcie studiów w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zestawienie skrzypiec i akordeonu po krótkim czasie okazało się świetnym połączeniem instrumentalnym, pozwalającym stworzyć wyjątkowe kreacje muzyczne. Prawidłowe funkcjonowanie duetu wymaga podziału obowiązków: Michał odpowiada za przygotowanie utworów i ich aranżację, a Gabriela za wizualną i estetyczną stronę występów oraz mediów społecznościowych.

Repertuar

Repertuar wykonywany przez młodych artystów obejmuje muzykę z różnych stron świata, przez argentyńskie tango, muzykę francuską, aż po Bałkany.

Muzycy występowali w najważniejszych salach koncertowych na Śląsku, m. in. Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego w Katowicach, Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Klubie Muzycznym „MUZA” im. Jana Kiepury i wielu innych.

Na swoim koncie mają I miejsce na 25. Jubileuszowym Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Przemyślu w 2018 roku.

Piątkowy letni wieczór, blask zachodzącego słońca odbijający się w tafli jeziora i muzyka na żywo – czego chcieć więcej? Daj się porwać w muzyczną podróż i odwiedź nas w każdy piątek o godz. 20.00. Czekamy na Ciebie na Paprocanach! - informuje Miejskie Centrum Kultury w Tychach

Kiedy i gdzie?

  • Miejsce: Paprocany, Ośrodek Wypoczynkowy
  • Data: 13.08.2021
  • Godzina: 20:00
  • Wstęp wolny