Kradzież roweru w Tychach. Straty na 1700 zł. Rozpoznajesz osobę na zdjęciu?

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi czynności w sprawie kradzieży roweru o wartości 1700 zł. Policja szuka świadków i mężczyzny na zdjęciu, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Jeśli wiesz kim jest poszukiwany lub masz jakiekolwiek przydatne informacje, skontaktuj się z tyskimi mundurowymi.

Do zdarzenia doszło 12 listopada 2023 r. przy ulicy Budowlanych w Tychach. Nieznany sprawca po wejściu do jednego ze sklepów ukradł rower o wartości 1700 złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu tyskiej komendy policji. W toku wykonanych czynności mundurowi uzyskali wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Poszukiwany ma około 30-35 lat. Ubrany był w szarą bluzę z kapturem, czarne spodnie i czarne buty. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na temat kradzieży, proszone są o pilny kontakt z policjantami pod numerem telefonu: 47 85 512 30 lub adresem mailowym: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

Tychy 34 tysiace sztuk nielegalnych papierosow 1

Może Cię zainteresować:

34 tysiące sztuk nielegalnych papierosów w mieszkaniu 70-letniego mieszkańca Tychów

Autor: Redakcja

05/01/2024

Policja przed SP 14 w Tychach

Może Cię zainteresować:

Wypadek budowlany podczas lekcji. W tyskiej SP 14 sufit spadł uczniom na głowę

Autor: Redakcja

04/01/2024

Bierun tasakiem w stope wedzony boczek

Może Cię zainteresować:

O jedną porcję za dużo... Wędzony boczek przyczyną sporu pomiędzy znajomymi. W ruch poszedł tasak

Autor: Redakcja

04/01/2024