O jedną porcję za dużo... Wędzony boczek przyczyną sporu pomiędzy znajomymi. W ruch poszedł tasak

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu zatrzymali 26-latka, który zaatakował tasakiem ogrodowym młodszego kolegę. Panowie wspólnie spożywali alkohol zajadając wędzony boczek. W pewnym momencie imprezy 19-latek sięgnął po dodatkową porcję, czym bardzo zdenerwował swojego kompana...

Policja Śląska
Bierun tasakiem w stope wedzony boczek

Policjanci z bieruńskiej komendy zostali wezwani na interwencję, gdzie według zgłoszenia młody mężczyzna miał zostać zaatakowany tasakiem ogrodowym. Na miejsce natychmiast zostały skierowane wszystkie patrole pełniące służbę. Z okoliczności zdarzenia wynikało, że mężczyzna, któremu udzielała pomocy załoga karetki pogotowia, mógł paść ofiarą przestępstwa.

Jak ustalili funkcjonariusze, pokrzywdzony 19-latek wraz z 26-letnim znajomym, wspólnie spożywali alkohol i wędzony boczek w garażu. Kiedy pokrzywdzony chciał poczęstować się dodatkową porcją boczku, starszy kolega zdenerwował się i wykonał zamach tasakiem ogrodowym w stopę 19-latka. Sprawcę zatrzymano, a pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala. 26-letni mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Poscig policja dk1 zory pszczyna 07

Może Cię zainteresować:

Policyjny pościg za złodziejami paliwa od Żor do DK1 w kierunku Tychów. Autem uciekała czwórka młodych ludzi. WIDEO

Autor: Katarzyna Pachelska

03/01/2024

Policyjny radiowóz

Może Cię zainteresować:

Policjanci zaatakowani przez noworocznego "niedobitka" przy DK81 w Mikołowie

Autor: Redakcja

02/01/2024

Agresywny kierowca tychy

Może Cię zainteresować:

Tychy. Złośliwie zajeżdżał drogę, gwałtownie hamował. Chamskie zachowanie kierowcy bmw ukarane słonym mandatem. WIDEO

Autor: Katarzyna Pachelska

23/12/2023