Policjanci zaatakowani przez noworocznego "niedobitka" przy DK81 w Mikołowie

W czasie, w którym pół Polski wylegiwało się beztrosko po sylwestrowych zabawach lub wracała do domów, 26-letni katowiczanin postanowił zepsuć początek roku klientom stacji paliw przy „wiślance” (DK 81) w Mikołowie. Najbardziej jednak zepsuł go sam sobie, atakując wezwaną policję.

Policyjny radiowóz

Młody mężczyzna, który wczesnym popołudniem w Nowy Rok wszczął burdę na stacji benzynowej przy trasie z Katowic do czeskiej granicy nie reagował ani na argumenty pracowników i ochroniarzy, ani na interweniujących policjantów z komendy w Mikołowie. 


Jak nietrudno się domyślić - nie był trzeźwy; nie okazał się też być szczególnie obdarzony w instynkt samozachowawczy. Zatrzymany dopuścił się gróźb i napaści na mundurowych, co niechybnie skończyło się aresztem. Następnym krokiem było przedstawienie furiatowi zarzutów - w świetle kodeksu karnego grozi mu do trzech lat więzienia. Wątpliwe, że dostanie jakąś „noworoczną zniżkę” - mężczyzna był już bowiem notowany.

Podobny przypadek miał miejsce na stacji przy tej trasie kawałek dalej (w Orzeszu) w ostatnią majówkę - agresor atakował wówczas i klientów, i policję.

Koń złapany w Ćwiklicach k Pszczyny

Może Cię zainteresować:

Pędzą konie na ekspresówkę. Świąteczna interwencja pod Pszczyną

Autor: Redakcja

26/12/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Zaginął 15-letni chłopak z Tychów. Sprawia trudności, opuścił dom w święta

Autor: Redakcja

29/12/2023

Agresywny kierowca tychy

Może Cię zainteresować:

Tychy. Złośliwie zajeżdżał drogę, gwałtownie hamował. Chamskie zachowanie kierowcy bmw ukarane słonym mandatem. WIDEO

Autor: Katarzyna Pachelska

23/12/2023