Tychy. Złośliwie zajeżdżał drogę, gwałtownie hamował. Chamskie zachowanie kierowcy bmw ukarane słonym mandatem. WIDEO

Pewnie chciał "ukarać" kierowcę, który - jego zdaniem - za wolno jechał lewym pasem. Kierowca bmw, który agresywnie zachowywał się na drodze został ukarany słonym mandatem. Zobaczcie jego wyczyny na drodze. WIDEO

Śląska Policja
Agresywny kierowca tychy
- Drogowa agresja, brawura i lekceważenie przepisów często prowadzą do zagrożenia bezpieczeństwa i ludzkich tragedii. Coraz większy sprzeciw wobec piratów drogowych wykazują inni uczestnicy ruchu drogowego, którzy reagują i przesyłają nagrania niebezpiecznych zachowań na naszą skrzynkę "Stop Agresji Drogowej" - informują policjanci.

Dzięki nagraniu przesłanemu na skrzynkę Stop Agresji Drogowej policjanci ustalili tożsamość 30-letniego kierującego bmw i skierowali do sądu wniosek o jego ukaranie.

Mężczyzna w Tychach na ulicy Beskidzkiej naruszył obowiązek jazdy prawostronnej, jechał z prędkością utrudniającą ruch innym, nie sygnalizował zmiany pasa ruchu oraz hamował w sposób stwarzający zagrożenie w ruchu.

"Szeryf" z bmw został ukarany grzywną w wysokości 1000 złotych oraz kosztami postępowania sądowego. Na jego konto trafiło także 18 punktów karnych.

- Jeśli zarejestrowałeś agresywne, niebezpieczne zachowanie innego uczestnika ruchu - POWIADOM NAS! Prześlij je na naszą skrzynkę Stop Agresji Drogowej Koniecznie opisz: Data, godzina zdarzenia, miejscowość, droga/ulica, numer rejestracyjny ujawnionego pojazdu (jeśli jest widoczny). Razem zwalczajmy piractwo na drogach! - apelują policjanci
Tychy kierowca recydywista 01

Może Cię zainteresować:

Tychy. Kierowca z Częstochowy znów zapomniał o przepisach. 46-latek został surowo ukarany

Autor: Redakcja

13/12/2023

Zatrzymanie imielin policja

Może Cię zainteresować:

45-letni kierowca jechał "na podwójnym gazie". To nie było jego jedyne przewinienie, jak się okazało

Autor: Katarzyna Pachelska

11/12/2023

Policja

Może Cię zainteresować:

Katowicki policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę, który wiózł pasażerów, w tym dziecko

Autor: Katarzyna Pachelska

18/12/2023