„Mąż”-barbarzyńca z Lędzin schwytany. Notorycznie groził nożem i poniżał małżonkę

56-latek z Lędzin, który notorycznie znęcał się nad żoną grożąc jej nożem, napastując fizycznie i psychicznie, został zatrzymany przez lokalną policję. Prokurator wydał mu nakaz opuszczenia mieszkania; trafił także do aresztu.

KPP w Bieruniu
Zatrzymanie przez KPP w Bieruniu 24 lipca 2023

Komenda powiatowa w Bieruniu poinformowała o zdarzeniu, które miało miejsce rankiem 20 lipca - zatrzymany w domu mężczyzna był już o tej porze pijany i groził małżonce nożem. Agresor został odsunięty od roztrzęsionej kobiety, na której miał nieustannie wyżywać się w barbarzyński sposób - ograniczając wolność osobistą, poniżając przez napaści fizyczne oraz wyzwiska i grożąc, że zabije ją nożem.

W miniony piątek mieszkaniec Lędzin usłyszał zarzut znęcania się nad żoną, z którą ma teraz prokuratorski zakaz kontaktowania się; poza nim i przymusem opuszczenia mieszkania, będzie musiał od teraz dwa razy w tygodniu stawiać się w bieruńskiej komendzie. Za proceder powtarzającej się przemocy domowej grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Każda osoba, która padła ofiarą takich zachowań, może liczyć na wsparcie policjantów oraz innych placówek świadczących pomoc. (…) Bierne przyglądanie się sytuacji na pewno nic nie zmieni, a jeden sygnał może pomóc uniknąć tragedii - ośmielają policjanci wszystkich wahających się zgłosić podobny przypadek.
Wybuch w oczyszczalni w Bojszowach 22 07 2023

Może Cię zainteresować:

Próbował rozbić pocisk szlifierką kątową. LPR zabrało 53-latka z Bojszów k/Tychów

Autor: Redakcja

24/07/2023

Woman g3b9ea949e 1280

Może Cię zainteresować:

Stalker z Tychów wyszedł z więzienia i działa dalej. Inny z Łazisk trafił właśnie za kraty

Autor: Redakcja

21/07/2023

Natalka Diakończyk

Może Cię zainteresować:

Rodzice Natalki z Tychów proszą o pomoc. Niemowlęciu grozi amputacja

Autor: Arkadiusz Korejwo

22/07/2023