Napad na właściciela kantoru w Tychach. Trwa policyjna obława na sprawców

W Tychach na ulicy Jaskrów zamaskowani sprawcy napadli na właściciela kantoru, który miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Obecnie nie wiadomo, jaka suma została skradziona. Trwa policyjna obława.

Waluty kantor

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 marca około godziny 17:40. Zamaskowani sprawcy dokonali rozboju na właściciela jednego z kantorów w Tychach.

- Śledztwo w sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rjonową w Tychach, policjanci zbierała materiał dowody - tłumaczy mł. asp. Paulina Kęsek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Napad na właściciela kantoru w Tychach

Jak informuje RMF.FM, ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcy najpierw mieli doprowadzić do kolizji i uderzyć w auto właściciela kantoru, a następnie mieli ukraść mu pieniądze i odjechać innym samochodem. Rozgłośnia dowiedziała się nieoficjalnie, że napastników było czterech i wszyscy byli zamaskowani. Pojawiły się również doniesienia, że właściciel kantoru jest sosnowiczaninem.

Informacji o liczbie napastników, sposobu napadu oraz tożsamości właściciela kantoru. nie potwierdza tyska policja ze względu na dobro śledztwa.

Poszukiwany pszczyna 14 02 2023 1

Może Cię zainteresować:

Agresor groził młodzieży śmiercią w parku w Pszczynie. Prokuratura udostępnia zdjęcia przestępcy

Autor: Redakcja

15/02/2023

Nożownik w Bielsku-Białej

Może Cię zainteresować:

Tyszanin napadł z nożem na salon gier w Bielsku-Białej. Teraz grozi mu 12 lat więzienia

Autor: Redakcja

23/05/2022