Nierozwikłana sprawa kradzieży rozbójniczej w Tychach. Prokuratura i policja publikują zdjęcia podejrzanych

Tyska policja za zgodą prokuratury udostępniła zdjęcia mężczyzn podejrzewanych o usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia 2022 roku w okolicy parku wodnego przy Sikorskiego.

Tyscy kryminalni prowadzą na zlecenie Prokuratury Rejonowej śledztwo w sprawie usiłowania rozboju 31 sierpnia 2022 r. przy ulicy Sikorskiego w Tychach, w rejonie parku wodnego.

Ustalono dotąd, że sprawca usiłował dokonać kradzieży telefonu pokrzywdzonego z użyciem przemocy, po czym ten ostatni został poturbowany przez trzech sprawców. Podajemy za policją rysopisy i zdjęcia podejrzanych:

Rysopis 1: mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w spodnie dresowe koloru błękitnego, czapka z daszkiem koloru ciemnego, koszulka t-shirt koloru jasnego, jasne buty sportowe.

Rysopis 2: mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemny blond, krótka broda, ubrany w ciemny t-shirt, czerwone krótkie spodnie, ciemne buty.

Rysopis 3: mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada krótką brodę, ubrany w bluzę z kapturem, w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, ciemne buty.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Tychach osobiście (aleja Bielska 46), telefonicznie (47 85 512 80) lub mailowy (kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl).

Kradzież 22 1 2023 1

Może Cię zainteresować:

Złodziejka kosmetyków w Gemini Park Tychy - zdjęcia i apel policji o pomoc w rozpoznaniu

Autor: Redakcja

22/01/2023

Cyberprzestępczość

Może Cię zainteresować:

Aktualna "moda" w wyłudzeniach on-line: telefony "z banku" do młodszych osób i całkiem nowa metoda oszustwa

Autor: Redakcja

02/02/2023