O! - coś dla naj-najmłodszych widzów na weekend w Andromedzie. Bez nudy i na okrągło

Wczesną porą w sobotę (4 marca) Andromedę wypełni teatr dla naj-najmłodszych widzów. Kolektyw NAJNAJlepiej przygotował dla opiekunów z maluchami spore "O!" - wyjątkowe przedstawienie-zabawę w skojarzenia.

spektakl O! tychy

Kolektyw NAJNAJlepiej skupia kobiety działające przy tyskim Teatrze Małym. Owocem wspólnej pracy pasjonatek jest spektakl "O!" przeznaczony dla wyjątkowej grupy - dzieci w wieku od jednego do czterech lat. Ta grupa docelowa ma rzecz jasna nieco inne zainteresowania niż przeciętny widz, jednak twórczynie postarały się, by nie zanudzić wymagającego młodego odbiorcy. Organizatorzy teatralnego spotkania obiecują frajdę także dorosłym opiekunom.

Tytuł "O!" odnosi się do tematyki widowiska - mowa będzie o wszystkim tym, co okrągłe. Dzieci będą zachęcane do bawienia się skojarzeniami dotyczącymi tego podstawowego kształtu.

Co się dzieje na okrągło? No i jak się dzieje? Co można dostrzec dookoła siebie i co zabrzmi lepiej: kropka czy kropla? O tym i o wielu innych kulistych sprawach będziemy opowiadać na okrągło podczas naszego spektaklu (...) Chcemy sprawić, że wszystko będzie blisko, bo ono z pewnością też jest okrągłe, bo trwa… i trwa… na okrągło. O! - czytamy w opisie wydarzenia.

Spektakle odbędą się w sobotę (4 marca) o godzinie 10 i 12 wewnątrz Pasażu Kultury Andromeda. Produkcja Teatru Małego potrwa około pół godziny; opiekunowie są zachęcani do przybycia pół godziny przed spektaklem, by zabrać dzieci do przygotowanej specjalnie na tą okazję przestrzeni zabawy.

Bilety w cenie 40 złotych dostępne w kasie teatru oraz tutaj.

31 finał wośp teatr belfegor

Może Cię zainteresować:

Finał WOŚP w alternatywnym Teatrze Belfegor. W niedzielę od rana do wieczora sceniczne atrakcje dla dzieci i dorosłych

Autor: Redakcja

27/01/2023

Kolacja dla glupca

Może Cię zainteresować:

Kultowa komedia z Cezarym Żakiem i wielka historia na lekko. Weekendowy repertuar Teatru Małego w Tychach

Autor: Redakcja

24/02/2023